Wpis z mikrobloga

Videorejestrator do 400

  • xiaomi dash camera 50.0% (1)
  • G90C GPS 0% (0)
  • G1WH-T Full HD 50.0% (1)

Oddanych głosów: 2

  • 18
@CitroenXsara: dzięki za link, posprawdzam. Rejestrator chce kupić przed wyjazdem na święta, bo będę miał 1200km do zrobienia w kilka dni i mam nadzieje, że się nie przyda, ale strzeżonego... i tak dalej :)
@Triak:
+ wersja S ma lepszą matrycę (choć M9 i tak ma dobrą),
+ 1440p 30fps i 1080p 60fps,
+ marka Viofo, a nie firma krzak (czytaj: będą aktualizacje firmware: http://www.viofo.com/home/30-a119-1080p-60fps-dash-cam.html ),
+ te kamerki są popularne m.in. w UK,
+ mogę się założyć, że jakość wykonania jest lepsza niż w M9 (choć tej M9 nie widziałem),
+ ta kamerka jest dyskretna, bo montuje się ją bezpośrednio do szyby,
CitroenXsara - @Triak: 
+ wersja S ma lepszą matrycę (choć M9 i tak ma dobrą),
+ 14...

źródło: comment_bNxLy19JSW1FLfO5SUPuYUZCUXFDEQn9.jpg

Pobierz
Viofo A119S


@CitroenXsara: Kurcze, ten jedyny minus jest dla mnie dużym minusem ;/ Bo ma być ona używana w 3 autach ;/ Może warto się wstrzymać do nowego roku - coś nowego, przeceny?
@CitroenXsara: ładowarka to nie problem kupie 3 uniwersalne micro usb 2 A ułożę i będzie sobie u góry kabel gotowy do podłączenia. Właśnie nie wiem czy cis po nowym roku będzie nowego wartego uwagi, a moze ceny spadną
@Triak: z tym nie do końca jest tak jak napisał kolega wyżej - można dokupić dodatkowy moduł GPS i będziesz miał 3 samochody obsłużone.

Kamera przychodzi z uchwytem płaskim (bez GPS) + modułem GPS (który jest drugim uchwytem)
Dokupujesz 1 moduł GPS i masz komplet do 3 pojazdów, trzeba jedynie wybrać ten jeden który będzie bez GPS (lub dokupić drugi moduł GPS)
Niestety nie spotkałem nigdzie samych uchwytów. <- błąd, pojawiły
Viofo A119S


@pawel-kw-wkp: Rozumiem o tym modelu mówimy? Skąd wiesz jak przychodzi kamerka? Masz ją może? Masz jakieś video z niej?
Ok widzę, że tutaj jest na stałe "plaster" do niego podłącza się (nakłąda) video rejestrator. A jak sprawa z GPS? Co trzeba dokupić? Czy wersja z S ma już gps? Do czego są te złote piny przy wsuwce? No i najważniejsze gdzie w PL mogę to kupić? @CitroenXsara: tu
@Triak: A119S ma lepsze parametry nagrań (większy framerate opcjonalnie + drobne poprawki) na tyle na ile doczytałem w internetach, w rękach go nie miałem, nawet chyba jeszcze nie wyszedł do sprzedaży (choć mogę się mylić)
Miałem do czynienia z A119 - jeździł z tym znajomy przedstawiciel handlowy, bardzo sobie chwalił przy czym brali ich więcej do firmy, więc miał dobre rozeznanie w temacie - występował w dwóch wersjach (z modułem GPS
@pawel-kw-wkp: Właśnie przed chwilą znalazłem ten sklep. 499 zł z wersją gps plus dodatkowy uchwyt to nie tak źle. Z gearbestu nie chcę zamawiać - ew. gwarancja - nie będę miał jak jej zrealizować, a tu sprzedawca ma obowiązek :)
Właśnie też wersji "S" nie widziałem.
@Triak też robię przymiarkę do zakupu i też chyba ominę zagraniczne sklepy ze względu na gwarancję.
Opcjonalnie dokup tylko kątową wtyczkę usb coby można kamerę bliżej górnej krawędzi szyby zamontować - będzie mniej widoczna zza lusterka.