Wpis z mikrobloga

#ac #ubisoftcwel #assassinscreed #acunity #gry i troche #pcmasterrace
tl;dr Czy AC Unity (wersja aktualna, z ubistore) pójdzie na Gigabyte Radeon HD7790 + i5-3570?

Mircy powiedzcie mi, ta optymializacja w patchach od Ubisoftu w Assassins Creed Unity rzeczywiście pomogła i już nie ma pokazu slajdow?
Pytam, bo ściągnalem kiedys tam z zatoki gola wersje bez patchow, i momentami byla tragedia. W chwili obecnej mam Radeona HD7790 produkcji Gigabyte, myslicie, ze na minimalnych pojdzie? Bo kupilbym sobie, tanio jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiscie Ubisoft nie zezwala na zwrot gry tak jak np. steam, #!$%@?.

PS Dodam, że AC Syndicate na high działaw hehe komfortowych 30fpsach.
eh, trzeba kupic tego gtxa w koncu
  • 18
  • Odpowiedz
@IDDQDIDKFA: ubisoft jak ja cie nienawidze
niech mi ktos chociaz powie ze i tak zadna strata bo unity #!$%@? xD tylko tej czesci z serii nie ogarnalem ;_;

#!$%@? jak mozna tak #!$%@?, syndicate dziala plynnie, a unity nie bedzie moglo, bo panowie bagietowie maja #!$%@? na optymalizacje.
  • Odpowiedz
@Januszek_z_Koluszek123: juz nigdy wiecej radeona, te sterowniki to jest jakas katorga, zaczynam zbierac na gtx1060. dobrze, ze nie musze zmieniac plyty glownej i procesora, a i zasilacz nie z czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Januszek_z_Koluszek123: chyba wypadlem z tematu (nic dziwnego, pc 5letni :D), nie moge teraz sprawdzic bo jestem w pracy i jednak sluchawki bylyby zle postrzegane :D ale domyslam sie bez wlaczania, ze przemysl elektroniczny spod zielonego szyldu wyruchal klientow

btw, #!$%@? z tych koluszek po miesiacu, zostalbym tam troche dluzej to bym chyba dokonal tej slynnej udanej proby samobojczej
  • Odpowiedz