Wpis z mikrobloga

#wykopoczta
Wołam sprawcę zamieszania @mak0wi3c :) i na wstępnie rozwiewam wątpliwości: robisz to dobrze. ( )

Polecam tego wykopocztowicza, zgodnie z tajnie otrzymanymi informacjami, pakę otworzyłem prawilnie wedle instrukcji, dzięki czemu odkrywałem kolejne warstwy jak pakujący przykazał. Najpierw więc oczom mym ukazał się list, który z zapartym tchem przeczytałem i zachowałem w serduszku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze się czytało te numerowane strony, ciepluchno.

Pudełeczko z ręcznie wykonanymi drewnianymi kośćmi zajęło prawowite miejsce między grami bez prądu. Zastanowiłem się w ilu pudłach z kolekcji mam kostki i wyszło że... w 1 z 20, występują w Piratach z Egmontu. No i teraz wykopowy drewniany komplet hand-made przebił dwie pirackie kostki kompletem pięciu. Są eleganckie, lekkie i cichutkie w użyciu na blacie, nawet bez wytłumiania płótnem konferencyjnym. :) Zacny podarek, dzięki piękne!

Żarciuszko przyda się na filmach i nie tylko, różowy pasek ucieszył się z przekąsek na równi z garnkiem. W ogóle też trafiony prezent, nasz pierwszy własny garnek - serio. ;D Różowy nie ma konta, zapytana co chce przekazać darczyńcy garnka odrzekła że "będzie w nim gotować jajka".

Dziękuję ślicznie raz jeszcze @mak0wi3c ʕʔ
Pobierz Taiffun - #wykopoczta
Wołam sprawcę zamieszania @mak0wi3c :) i na wstępnie rozwiewam...
źródło: comment_OiNFKZQeiDPO9Q61lqv1t3Znxl7FWYSh.jpg
  • 8