Wpis z mikrobloga

Cześć i czapka. Po graniu od 1szego sezonu właśnie uninstall lola. Kolejna gra, tym razem w lobby typ zabrał mi linię bo "first pick" i ma w dupie. Żeby nie było - placement ranked, ofc draft. Typ co mi adc zabrał cisnął każdego za padanie, napisałem kilka razy "fck off" i co? I ban! Logika riot jest przezabawna.
#leagueoflegends
  • 17
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: żeby nie było - wcześniej zdarzyły mi się dwa mecze, że się odpaliłem. Naprawdę mnie typ zagotował. Ale kuźwa, za "fck off you stole my lane" ? No nic.
  • Odpowiedz
@TheMadHatter: tamte dwie były jakieś 4-3 tygodnie temu. Jasne, kumulacja. Ale gównoreport pajaca, który #!$%@?ł mi linię - bo to na 100% tylko i wyłącznie on - dał mi bana.
  • Odpowiedz
zabrał mi linię


@koters: Gram w wersję tej gry dla dorosłych a nie dla dzieci (mówię o lolu oczywiście), ale za taki tekst należy ci się banik i najlepiej usunięcie ze społeczności gry.
  • Odpowiedz
@Yahudi: się nie zgodzę:) chcesz pograć jak najlepiej, wiesz gdzie najlepiej się czujesz, gdzie Ci najlepiej idzie. Czekasz te 5 minut aż dostaniesz swoją linię a typ pisze, że ma #!$%@? bo jest pierwszy i idzie gdzie chce. Jasne, powinienem odpuścić może ale moim zdaniem to ten człowiek powinien dostać bana a nie ja. To ostatnie 2-3 sezony takich ludzi powodują toxica a nie ja. Jakby rito zareagowało jakkolwiek i wyeliminowało
  • Odpowiedz
a nie ja


@koters: Ale zdajesz sobie sprawę, że zachowujesz się dokładnie tak samo? "Ja chcę grać jako X, więc wszyscy mają mi się podporządkować".

Jakby rito zareagowało jakkolwiek i wyeliminowało tego typu społeczność w 3-4 sezonie, teraz nie byłoby 90% flejmu na chacie.


@koters: I byś nie grał, bo byś miał bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yahudi: a gówno prawda. Pod koniec zeszłego sezonu pierwszy raz (dwa razy pod rząd) się odpaliłem.
Do tej pory byłem graczem typu "relax, you will own in late game" pisane do typa 0/3 w 4 minuty.
A to twoje "Ja chcę grać jako X, więc wszyscy mają mi się podporządkować" to się draftu człeku tyczy? Czy mi się wydaje, że draft wrzucił mnie do roli i nie było to moje widzimisię?
  • Odpowiedz
@koters: Nie wiem co to ten draft - jak już mówiłem, nie gram w tę wersję dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po prostu takie zachowanie jakie opisałeś (swoje) zasługuje, moim zdaniem, na bana i tyle. Widocznie społeczność lola jest naprawdę toksyczna, skoro nie uważasz tego za swój błąd.
  • Odpowiedz
@Yahudi: skoro nie wiesz co to draft to po co się wypowiadasz?
Na starcie wybierasz 2 linie z 5, na których chcesz grać. Zależnie od "atrakcyjności" linii czekasz od pół do nie wiem z 6-8 minut. Sam decydujesz czy chcesz czekać bo chcesz zagrać swoją rolą czy masz w dupie, czekasz mniej i grasz rolą , którą algorytm ci przydzieli. Czekałem bo chciałem grać swoją rolą, typ dał pewni "autofill", czekał
  • Odpowiedz