Wpis z mikrobloga

Mirki kupilem na #aliexpress network adapter do #ps2 ,ogolnie to konsola ją wykryla (wentylatory chodzą szybciej a w menadżeże plikow mam hdd0)ale kiedy włożylem ethernet do gniazda nie bylo polaczenia,wiec postanowilem poruszac kablem i sprawdzic czy jest wlozony do konca i... stalo sie to.
Co z tym fantem zrobic?Tak wiem ze to pewnie podrobka
#pytanie #problem #komputery #konsole
Red_Hawk - Mirki kupilem na #aliexpress network adapter do #ps2 ,ogolnie to konsola j...

źródło: comment_gQ978hc8y7gfaBVIvMeYwVSrBdQ6w9qx.jpg

Pobierz
  • 32
@Red_Hawk: to podróbka jakas, oryginal mial logo HDD z tylu. Ciekawe co jest w srodku, moze sprawnymi rączkami mozna dolutowac gniazdo. Cena bardzo spoko w porownaniu do tego co się czasem wyprawia na allegro :D
@Beefy_Malibu_Doctor: było i to sporo :) sam miło wspominam granie z ekipa polska w socoma 1 i 2, potem jeszcze troche w 3 :D to były czasy. Potem jeszcze młócilem w battlefield 2 modern combat, no i pierwszy prawilny monster hunter tez zaliczony. W burnouta troche grywałem i timesplitters.

A za rejestracje w pre-PSN (Central Station xD) przysylali dysk z pelna wersja Hardware: Online Arena - tez sie spoko gralo. Fajne
@Beefy_Malibu_Doctor: ja w nic nie chce grac. Interfejs ethernetowy w tym przydaje się do wrzucania gier na dysk + odpalania ich z dysku SMB w sieci lokalnej ;)

@Red_Hawk: wygląda biednie, chyba nie ma zadnych sciezek doprowadzonych do tego gniazda, a z drugiej strony cos? bo jakies VIA niby są, ale raczej czegos tam do obslugi ethernetu brakuje. co prawda to konstrukcja na jednym fpga, jak wiekszosc tych podrobek, ale