Wpis z mikrobloga

Wiele osób zarzuca TVPiS manipulacje, ale to są jakieś dzieciaki i totalni amatorzy.
Natomiast to co dzisiaj odwalił TVN i red Pochanke, to jest sztuka, geniusz i #!$%@? mistrzostwo świata.

Pochanke przeprowadzając dzisiaj wywiad z Antonim Pikulem, robi to tak:
1) rzuca tekst na wstępie "trafił pan w ręce Piotrowicza"
2) zadaje pytanie "pamięta pan ten dzień kiedy pana zatrzymali?" (chodzi o 3 miesiące pierdla)
3) podkręca pytaniem "bał się pan wtedy, może o żonę albo dzieci?"
4) podkręca bardziej "dzieci były maleńkie"
5) prawie płacze i dodaje "czyli dwa bobasy i sama żona, a w prokuraturze (miedzy innymi) Stanisław Piotrowicz"

Oczywiście w tym fragmencie rozmowy nie skłamała ani razu,
ale tak ułożyła kolejność swoich tekstów i pytań, że mogę się założyć że 99% widzów pomyślało sobie,
że to przez Piotrowicza - Pikul siedział przez 3 miechy w pierdlu,
podczas gdy fakty są takie że akurat z aresztowaniem, Piotrowicz nie miał kompletnie nic wspólnego,
ponieważ dostał tę sprawę na długo po aresztowaniu Pikula i postawieniu mu zarzutów przez innego prokuratora.

Polecam ten fragment rozmowy każdemu fanowi zawodowego prania mózgu plebsowi
http://faktypofaktach.tvn24.pl/antoni-pikul-piotrowicz-nigdy-mi-nie-pomagal,698020.html

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #tvpis #tvn24 #bekaztvn
  • 8
@erbo: no wiadomo tvpis amatorzy, a tvn profesjonaliści. W dodatku target jest różny, więc w przypadku tvn musi to być bardziej wyrafinowane, tak by najlepiej trochę połechtać ego tych "inteligentniejszych". Czasem bezczelnie zmontują ze dwie różne wypowiedzi i przedstawią w innym kontekście, ale zdarza im się też przesadzić. Mój ulubiony materiał to z faktów po którymś Marszu Niepodległości, kiedy zza Odry z wizytą wpadła Antifa.