Wpis z mikrobloga

Mogłem poczekać aż wyjdą wszystkiego odcinki i obejrzeć je za jednym zamachem, a tak to za dużo czekania i traciłem wątki i sporo nie rozumiałem. Do tego po każdym odcinku posiłkowałem się dyskusją na reddicie i przez to sam sobie trochę spoilerowałem serial. Mam nadzieję, że do 2018 zapomnę znaczną większość i będę mógł w miarę od nowa obejrzeć pierwszy sezon.
#westworld
  • 4
@PetiBery: heh... To ambitnie..

Ale powiem ci, ze nawet obejrzenie pod rzad wszystkich odcinkow wprowadza metlik w glowie. Pomijam to, ze pomieszanie watku williama jest juz mylace, ale wprowadzanie postaci tej babeczki programerki i goscia od ochrony i nawet nie pokazanie ich smierci tylko urwanie wątków.. (Btw babka z centrum zarzadzania powinna ogarnac ze cos nie tak ze nie wrocil szef ochrony..)
Potem jak burdelmama dostaje adres dziecka (sorry, nie pamietam
ale wprowadzanie postaci tej babeczki programerki i goscia od ochrony i nawet nie pokazanie ich smierci tylko urwanie wątków.. (Btw babka z centrum zarzadzania powinna ogarnac ze cos nie tak ze nie wrocil szef ochrony..)


@Sancho-Pansa: z przeciekow na stronie westworlda wychodzi na to ze ta babka dalej zyje, a ten z ochrony nie wiem ale raczej na pewno tez