Wpis z mikrobloga

@Pai_Mei: To już są powiązania z Philem, przynajmniej Crowbar, bo tego drugiego zespołu nie kojarzę. A im bardziej zagłębiam się w jutubowe videomateriały z Philem, tym mniej go szanuję za samozniszczenie używkami. Chyba, że przez ostatni rok trochę się ogarnął, bo od afery z rasistowskim #!$%@? na scenie niezbyt śledziłem jego poczynania.
@SM89: Rasistowskie #!$%@? było już na Far Beyond Driven, ale ok, a zniszczenie używkami miało miejsce 10 lat temu także mimo wszystko jest ogarnięty. Zresztą przez jego brzuch widać, że nic nie ładuje. W sumie to mieli być jakiś czas przed jego zabójstwem w Polsce, ale przez ataki na WTC niestety nie wypaliło. Szkoda szkoda. Tak nawiasem to jestem ich fanbojem. Co by nie było tak smutno dodaje klasyka, którego mam
pekas - @SM89: Rasistowskie #!$%@? było już na Far Beyond Driven, ale ok, a zniszczen...
@pekas: Jakie 10 lat temu, jak na wywiadach z 2015 widzę kaprawe oczka, zacinanie się w trakcie wypowiedzi, długie zbieranie myśli. Nie mówię o heroinie, tylko o chlaniu i zielsku. Kiedyś miał lepszy brzuch ;)
@pekas: po pierwsze pytam bo nie mam czasu na analizę wszystkiego co się na tym LP zawierało, po drugie niekoniecznie to co wy uznacie za rasistowskie będzie tak samo odebrane przeze mnie, dlatego liczyłem na konkrety