Wpis z mikrobloga

  • 1
Szukam jakiejś gry planszowej dla rodzinki (rodzice + dziecko w gimbazie) które pomogloby im razem spędzić czas bo teraz każdy w telewizor wpatrzony.
Myślałem o tichu (wiem że nie jest planszowa ale jest ciekawa bez wątpienia) ale tam 4 chyba jest konieczna
#gryplanszowe #grybezpradu
  • 13
@pw1: nawet gdyby było ich 4 Tichu to coś co mocno pod Brydż podchodzi, a więc nie wiem czy to takie wciągające dla 14 latka, kup im List Miłosny jak chcesz mało wydać, a jak nie aż tak mało to może być Domek lub coś z wielkiej 3 gatewayów: Catan, Carcassonne, Wsiąść do pociągu,
  • 0
@antros
@Raziel92 dziękuję bardzo, chyba najlepszym wyborem będzie list miłosny - opinie spoko, cena spoko (za tania nawet.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)), i przebieg gry też spoko
planowałem wydać max 50 zł, szkóda że wszystko inne juz kosztuje pod stowe. 5 sekund łapie się w przedzie cenowym ale sama formuła gry mi się nie podoba :P
@pw1: Zobacz Timeline Polska. Prosta karcianka z motywem historycznym. Powinieneś zgarnąć za 50 zł a nawet mniej.

edit: Ewentualnie popatrz na inne Timeline, jeśli gra z motywem polskiej historii niezbyt Cię interesuje. Jest dużo wersji.
@pw1: *line są najwyżej fajne na chwile, a potem błyskawicznie to się nudzi, to tak jakby ciągle rozwiązywać ten sam quiz (ciągle te same karty ustawiasz chronologicznie),
w tym niewielkim budżecie idzie spokojnie znaleźć sporo ciekawych gier, ale głównie karcianek, sporo fajnych budżetowych jest od G3, grą z mojego top3 wszystkich gier jest np. Ewolucja Pochodzenie Gatunków, świetne jest też dzieło wielkiego Rosenberga - Fasolki, Kameleon jest całkiem przyjemny, albo 7