Wpis z mikrobloga

Witam,
Zamierzam kupić Redmi Note 3 Pro 32GB LTE. Chcę go kupić w PL i zależy mi aby to była polska edycja (LTE 800MHz) z MUIU 8. Chcę sprzęt na gwarancji PL, bez malware i w pełni skonfigurowany. Nie zamierzam wgrywać ROM ani nic takiego - ani teraz, ani w przyszłości.

Znalazłem następującą ofertę za 980 PLN:
http://www.pcprojekt.pl/smartfony/1389-smartfon-xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-lte-dual-sim-grafitowy.html

W oficjalnym sklepie na Allegro cena to 1299 PLN:
http://allegro.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-32-3gb-lte-dual-sim-i6596856424.html

Noi tutaj pytanie. W pcproject zapewnili mnie, że tel spełnia powyższe wymagania, a jednak różnica w cenie to ponad 300 PLN, więc gdzie jest haczyk? Czy opłaca się tutaj kupić ten sprzęt bez obawy, że będzie to np. składak z kilku telefonów, bądź jest pełen jakiegoś malware?

I jeszcze dygresja. Czy mój wybór jest trafny? Czy warto kupować teraz wersje 3? Może warto poczekać, aż oficjalnie w PL pojawi się wersja 4 - wtedy ceny 3 spadną? Chyba, że w ogóle lepiej poczekać i kupić 4?

#telefony #xiaomi #redminote3pro
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W oficjalnym sklepie na Allegro


@jolus_: załóż sobie konto na allegro: AutoryzowanySklepXiaomi i czekaj na naiwniakow skuszonych nazwa konta, poźniej zwiń interes i ciesz sie kasa :)
Chcesz kupic telefon w ciemno? Radzę poczytaj kto je sprzedaje, jak wyglada gwarancja i dlaczego do Twojej wersji ciezko kupic etui i ew. wymienić rozbity ekranik :)
  • Odpowiedz
@widmo82: Link był akurat do oficjalnego sklepu Xiaomi na Allegro. Taka sama cena też jest na Allegro od x-kom. Tu raczej ryzyka nie ma, tak sądzę.
  • Odpowiedz
@jolus_: ten oficjalny sklep xiaomi na allegro to nic innego jak kolejne konto wlasciciela allegro i uzycie chwytliwej nazwy w celu zwabienia klientow. takich kont zalozyli dziesiatki. porownaj adres zwrotow :) Wklej go w google i zobaczysz :) Ktos w allegro wyczail, ze jest spora cebula na sprzedawaniu xiaomi wiec wzieli sie za to sami. Serwis to podwykonawcy.
  • Odpowiedz
@jolus_: ten telefon mozna miec ponizej 800zl - reszta to komfort a raczej nadzieja, ze jak padnie cos w telefonie (nie bedzie zalany i rozbity) to jednak Ci go naprawią po kilku tygodniach. Czy warto az tyle doplacac? To nawet jak kupisz go gdzies indziej (IBG) to nie ma pewnosci ze Acid Ci go naprawi... moze zapasc decyzja o odeslaniu do Azji (20zł) i czekanie... 3-6tyg. na sprawny. Jak kupujesz
  • Odpowiedz
@widmo82:

X-KOM? Fuj :) Poczytaj o ich serwisie to tez zamkniesz ich sklep :)


Miałem do czynienia z tym serwisem, może miałem szczęście, ale wszystko przeszło bez kłopotu. Nie jestem jakimś fanem tej firmy, przytoczyłem ją jedynie w kontekście Allegro i nie kupowania telefonu przez tą stronę - x-kom uważam za za uczciwego sprzedawcę, więc nie wszystko na Allegro to
  • Odpowiedz
@xqbax: Dzięki, nie zauważyłem. Jeszcze się zastanawiam bo zmartwiło mnie to co pisał @NeverAngry, czyli, że może być problem z akcesoriami dla tego modelu bo ma inny wymiar od wersji Chińskiej. Dodatkowo po rozmowie z @Andczej poważnie rozważam zmianę decyzji i zakup Mi5 3/32 - tego niestety nie ma już dostępnego w technos - chyba, że też nie widzę.
  • Odpowiedz
@jolus_: ja kupiłem tam właśnie Redmi Note 3 Pro w wersji Kate. Jeśli chodzi o aparat to mogłoby być lepiej, natomiast z baterii jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@xqbax: no właśnie - aparat to jest czynnik dla jakiego ciągle się waham. Patrząc pod tym kontem który tel będzie najlepszy: Huawei P8, Huawei p9 lite czy Redmi Note 3 Pro? Mi5 odpada - nie ma już wersji czarnej 3/32 (a białej nie chce), a Mi5s mi za bardzo nie pasuje (wszędzie trąbią że jest gorszy od Mi5) - poza tym Mi5/Mi5s są już ponad mój budżet. Wg. opinii w
  • Odpowiedz