Wpis z mikrobloga

@hadronpl: jak wygląda wg Was sprawa z utratą ostrości przez nagrzewanie się wnętrza samochodu w kamerce Yi? przed wyjazdem na święta muszę już zakupić jakiś wideorejestrator i póki co jest to chyba najlepsza opcja w cenie do 400zł (na wakacyjny wyjazd zabrakło czasu ;) )
@saltacme: Łoooo Panieeee, prawdę mówiąc nie odnotowałem takowego problemu... Z resztą co ja się będę rozpisywał. TUTAJ masz nasz film z testów tej kamery. W aucie zimno nie było, a ocenę pozostawiam Tobie :)
@hadronpl: właśnie go oglądam :) druga sprawa - jeżeli kamerka nie ma opcji trybu parkingowego, to można po prostu ją wymontowywać z uchwytu i zabierać ze sobą, żeby się nie nagrzewała :)
@hadronpl: A, w ten sposób... pytasz, czy nie przekszada jej słońce?
źle zrozumiałem pytanie. prawdę mówiąc nie wiem. Kamery mamy od kilku tygodni w ofercie i przy obecnej pogodzie średnio jest jak to sprawdzić :(
@hadronpl: jeszcze jedno :) czy opcja wifi w kamerze pozwala traktować ją jak kamerę "nianię"? Chodzi mi o to, czy mogę wykorzystać aplikację na telefon jako podgląd na żywo - jeżeli tak, to czy kamera potrzebuje połączenia z internetem, czy może ona sama tworzy sieć wifi i podłączamy się do niej przez smartfona?
@saltacme: właśnie sprawdziłem, dzwięku nie prześle :(
przy oglądaniu nagrań z kamery na telefonie jak najbardziej dzwięk jest, natomiast przy podglądzie na żywo leci tylko wizja :(