Wpis z mikrobloga

Karpackie Super Mocne

Wczorajszego dnia dane mi było skosztować tego napoju bogów, istnej ambrozji, bachusowego ekstraktu szczęścia. Widocznie życie było mi bardzo niemiłe, że na to przystałem. Zacznijmy może od wyglądu, z którego powodu powinno się wywieszać plakietkę "IT'S A TRAP" w dziale z tym piwem, ponieważ jest bardzo mylący. Ciemna, bursztynowa, lekko rubinowa barwa kusi do spróbowania tego wywaru wrzącej uryny. Piany jest mało, znika praktycznie prawie natychmiast. Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy zbliżyć nozdrza do tego szkaradzieństwa. Przychodzi natychmiast uczucie, jakby istotnie odór augiaszowej stajni nawiedził pomieszczenie, w którym się znajduje. Nieprzyjemnie kwaśny, chemiczny zapach, bardzo wyczuwalny a-----l nawet w unoszącym się z piwa smrodzie. Skutecznie rozpuszcza śluzówki nosa. Przejdźmy do konkretów, czyli smaku tego okrutnego żartu. Wystarczyły dwa-trzy łyki, by zasmakowało jak kozie siki, które na wpół sfermentowały z zjełczałym tranem od upośledzonego rekina bez pletwy grzbietowej, chmielem który rósł prawdopodobnie na pogorzeliskach czarnobylskiej elektrowni jądrowej im włodzimierza iljicza lenina oraz całość uwędzono w hebanowej trumnie, w której wcześniej zabawiał się nekrofil razem z martwym od pół roku truchłem rozjechanego psa na drodze krajowej. Niesamowicie i astronomicznie nieprzyjemnie gorzkie, alkoholowe i zostawiające posmak nasuwający na myśl wyciśnięte pomyje z szmaty podłogowej. Na bardzo. Długi. Czas. Bardzo długi. Nie sądziłem ze jestem w stanie wykonać pewne skurcze mięśni twarzy i przybrać takie miny, jak wczoraj, kiedy spróbowałem tej obrzydliwej mikstury. Tym zatruwano studnie w średniowieczu, przynajmniej ja bym tak robił z całą pewnością. Jestem pod ogromnym wrażeniem ludzi, którzy potrafią wypić to p--o całe i nie skończyć w mogile, naprawdę, zdobycie obu biegunów, szczytu everestu czy też przeżycie wybuchu b---y atomowej to nic w porównaniu do wlania w siebie całego tego likworu. Gdyby to ode mnie zależało ci ludzie byliby nagradzani orderem niezwykłego męstwa.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach