Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

@chybaDapi jesteś najlepszy! W niesamowity sposób mnie podszedłeś, żeby przygotować paczkę.

Wyobraźcie sobie, że wysłał do mnie wiadomość, że widział mój wpis w tagu rowerowyrownik i stwierdził, że napisze do mnie z "ankietą" na temat szajbusów rowerowych. Dałem się podejść, odpowiedziałem na wszystko co było, powysyłałem w gratisie zdjęcia roweru, jako że to było jedno z pól w ankiecie... i co?! Dostałem puzzle z moim super rowerem! No cieszę się jak dziecko. Jestem piekielnie miło zaskoczony. Jeszcze dzisiaj puzzle złożę do kupy, jak najszybciej oprawię i na ścianę :D

Do tego kartki pocztowe (w tym jedna z Chin!!! :)), magnes na lodówkę i słodycze. Słodycze już wcinam, magnes dołączył do kolekcji, a kartki zajęły miejsce na ścianie obok wszystkich pozostałych. Mikołaj w tym roku idealnie wiedział czego potrzebuję ( )

I dzięki za kawał dobrego listu. Wybaczam, że nie jest napisany ręcznie - czas nie zawsze pozwala na napisanie takiej ściany tekstu odręcznie, w pełni to rozumiem.

A na koniec wielkie, przeogromne DZIĘKUJĘ za całokształt! Humor poprawiony na dłuuugi czas, muszę tylko dopilnować żeby puzzle trafiły na ścianę jak najszybciej :)

Out0fControl - #wykopoczta 

@chybaDapi jesteś najlepszy! W niesamowity sposób mnie...

źródło: comment_g3G77YzQn1DUpvJrWyU2LanJeIGJPOg5.jpg

Pobierz
  • 5
@Out0fControl: Jak mawiają prostytutki: "Dawanie też może być przyjemne". ( ) I to jest w tej akcji fajne, że po przeczytaniu Twojego wpisu cieszę się już nie tylko z paczki, którą dostałem, ale też z tej, którą mogłem Ci dać. Cieszę się, że prezent się spodobał, bo przyznam szczerze, że wymyślenie w miarę sensownej i wiarygodnej ankiety, a dodatkowo ułożenie pytań tak, żeby zminimalizować ryzyko olania
@chybaDapi: Przy tej ilości jest ich na tyle mało, że można sprawdzać, który pasuje w miejscach, gdzie styka się z dwoma innymi. Sam ostatnio kończę układać 1500 i ta metoda też tam działa. Tutaj będzie zdecydowanie łatwiej. :D