Wpis z mikrobloga

@Senju: Yyy ale dlaczego? Przecież jak się nie klika w byle co to co za problem z korzystania z takiego maila. No ale wiem, jestem staroświecki i takiego grupowego to i tak przeglądałem jedynie przez przeglądarkę na klasycznym PC. A absolutnie miałem 100% podejrzliwość do wszystkiego czy to na google drive czy załącznikach. Zresztą ja zalecałem wrzucać na google drive i udostępniać dane innym kontom a nie dawać login hasło
  • Odpowiedz
@Senju: To co napisał @Foliarz: jeśli ktoś już jakiś karaczaners się za to zabrał to wiedział doskonale na co się porywa i wszedł przez TORa, chińskie proxy czy z jakiejś kafejki bądź przez złamane WiFi. Policja może co najwyżej złapać kogoś kto zajrzał tam na chwile z ciekawości, kiedy prawdziwy sprawca podał login i hasło. Tak to widzę.
  • Odpowiedz
@Senju: A ja dotąd nie umiem pojąć jednej rzeczy... NA #!$%@? LUDZIOM MEJLE GRUPOWE?

u nas w usosie jest opcja napisania do wszystkich z grupy zajęciowej i każdy może sobie w usosie zrobić przekierowanie na jakiegokolwiek maila chce.
Jeżeli to jest mail całego roku, to tym bardziej na kiego to? Grupa na fb nie wystarczy?
  • Odpowiedz
jak można być tak durnym i dodać takie konto na smartfon....


@Singularity00:
Można sobie skonfigurować synchronizację tak, by było bezpiecznie.

A ja dotąd nie umiem pojąć jednej rzeczy... NA #!$%@? LUDZIOM
  • Odpowiedz