Wpis z mikrobloga

  • 27
Na #gog w ramach #gogconnect można dodać do biblioteki sporo ciekawych gier, jeśli posiadacie je aktualnie na #steam. Prawie #rozdajo.

Lista poniżej, akcja trwa chyba do końca tygodnia.

COSTUME QUEST
GORKY 17
KNOCK-KNOCK
LIMBO
REALMS OF ARKANIA 1+2
REALMS OF ARKANIA 3
STACKING
WITCHER: ENHANCED EDITION, THE
WITCHER 2: ASSASSINS OF KINGS, THE - ENHANCED EDITION
WITCHER ADVENTURE GAME, THE
ATLANTIS 2: BEYOND ATLANTIS
DEFCON
ETHERLORDS
ETHERLORDS 2
PIXELJUNK SHOOTER
STILL LIFE
BALL, THE
TOTAL ANNIHILATION: COMMANDER PACK
TROPICO 3 GOLD EDITION
TROPICO RELOADED
UNMECHANICAL: EXTENDED
THE WALKING DEAD: SEASON 2
kurp - Na #gog w ramach #gogconnect można dodać do biblioteki sporo ciekawych gier, j...

źródło: comment_PUYEvTJrmoYOzvTOPKCdDDemVaSaBKmi.jpg

Pobierz
  • 8
@kurp: Jakby ktoś się pytał po co mieć te same gry na dwóch platformach, to dobrze jest mieć backup w razie upadku serwisu, albo chociaż zmiany regulaminu, ban na cały kraj, ban na użytkownika, atak DDoS umiemożliwiający granie.
Dodatkowo gry na gog.com są drm-free, co oznacza, że możesz instalator ściągnąć po prostu na dysk twardy, skopiować na kilka nośników i trzymać offline.
@Adrian00 No i wersje na GOG:
a) są Twoje własne w pełnym tego słowa znaczeniu,
b) często lepiej działają (np Vampire The Masquerade Bloodlines jest na Steam niegrywalne a na GOG ładnie połatane),
c) podobno miewają więcej bonusów (tapety, soundtrack etc.),
d) dla #linuxgaming instalki DRM Free są o wiele wygodniejsze do instalacji przez Wine.
@Adrian00 Mam podobnie. Mam sporo rzeczy na Steam, ale poza jakimiś bardzo radykalnymi przecenami (typu Legend of Grimrock II za $1 w HB albo jakieś eksperymentalne zakupy za środki samoczynnie pojawiające się w portfelu Steam) już praktycznie tam nie kupuję.

Najpierw dziwiła mnie akcja z Connectem (płać innym a my damy Ci za free), a teraz widzę, że dzięki temu mają szansę przenieść niektórym środek ciężkości biblioteki gier do siebie.