Wpis z mikrobloga

@Dejt: głównie invade and annex gram, powoli sobie wyrabiam specjalizacje itp zanim wezme się za scenariusze mil-simowe, mam dopiero 280 godzin nagrane a musze jeszcze nauczyć się wielu rzeczy.
  • Odpowiedz
No tak to ejst z tą ArmĄ xd Jakbyś chciał poćwiczyc to na workshopie jest taki generator scenariuszy. Jak on się nazywał... Chyba Dynamic Scenario Generator czy coś takiego. I to masz na kilku mapach, ja osobiście rozegrałem już ponad 80 scenariuszy na Takistanie, klimat miazga w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Dejt:
"Panie z czym Ty do ludzi, ha! ja mam #!$%@? 400 modów! #!$%@? ze grać się nie da, tnie jak cholera i #!$%@? co 15 minut do pulpitu(...) #skyrim "

Tak na poważnie to grałem przez kilka godzin w 3 i w porównaniu do OF czy tam army 1 to jakoś strasznie biednie z fizyka broni.
Są jakie mody które to naprawiają ?
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Nie wiem nawet, ale jakbyś dobrze poszukał to pewnie byś coś wygrzebał na Armaholic. Ale jest w #!$%@? modów które dodają bronie z mega udoskonalonymi "statami" i jest lepiej jeżeli chodzi o fizyke.
  • Odpowiedz
@nunczaqo: Dynamic Recon Ops

Jest na wokrszopie, parę map możesz sobie wgrać. Ogólnie działa to tak że włączasz sobie scenariusz, wybierasz frakcje (w pełni możesz edytować jednostke, jak w tej pokazywalni armowej), ilość objectiwów, zachowanie AI itp.
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Arma 3 ma całkiem ok fizykę broni, lepsza niż of niż arma 1 bo masz penetracje nawierzchni przy różnych kalibrach. Wiem, że post już martwy dobry miesiąc, ale polecam Ci mod "ACE- Advanced Combat Environment"- poprawia balistyke broni dając min wplyw wiatru na tor pocisku. Strzelanie z karabinu wyborowego na 800 metrow przy malej ilości narzędzi to swojego rodzaju sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo polecam
  • Odpowiedz