Wpis z mikrobloga

#rozdajo #xiaomi Mi4s, kupiony niecale 2 miechy temu w UK (ebay.co.uk), 64gb, miui 7. Pudelko, kabel USB/ladowarka wtyczka, silikonowe plecki, jakies papiery. Jako, ze trzy dni temu temp w miejscu, w ktorym mieszkam spadla do minus 3 stopni, reka z rana zgrabiala i wypadlo mi to cudo na chodnik, gdy lecialem z ranca do roboty przegladajac gorace. Losowanie mirkorandom. Wysylka z UK na moj koszt. Zielonki tez moga. Wysylka najwczesniej w srode (zarobiony jestem na maksa, w srode mam oddech, to zdaze skoczyc na poczte, mam nadzieje).
profumo - #rozdajo #Xiaomi Mi4s, kupiony niecale 2 miechy temu w UK (ebay.co.uk), 64g...

źródło: comment_jsm89ChoPOugSbrkt6lx2bUFZSbXPreq.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@roknasilowni: @JoKo12PL: Nie znacie się na materiałach, a zgrywacie specjalistów..
Gorilla Glass i pochodne to po prostu powłoka o wyższej trwardości na zarysowania, ścieranie, etc. Natomiast w przypadku upadku , czy jakiegoś uderzenia, materiał ze względu na swoją twardość po prostu popęka.
Spróbujcie tak zrobić z ceramiką - nie zarysujecie jej, natomiast jak upuścicie taki kawałek na ziemię, to najpewniej się rozbije.
Kiedys telefony mialy stosunkowo mala twardośc ekranow, wiec
  • Odpowiedz
@pejczi: Chyba właśnie o tym napisałem. Najlepszym rozwiązaniem był by plastikowy ekran + na wierzchu naklejone szkło. Producentom raczej nie zależy na takim rozwiązaniu, bo przy stłuczeniach mają większą sprzedaż (przecież to nie wina producenta, że klient stłukł).
  • Odpowiedz
@profumo: myślałem kupić nowy ten tel. Ogólnie byłeś zadowolony? Jak z softem? Ponoć o nie jest oficjalnie dystrybuowany w żadnym kraju poza Chinami więc nie ma oficjalnego softu w wersji europejskiej. Instalowałes nieoficjalny soft? Z góry dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
@blazej30: Ja jestem. Po kupnie wgrywa się nowy soft od xiaomi.eu. Teraz jest MIUI 8. Jedynie jest taki mankament, że trzeba czekać na odblokowanie bootloadera od producenta. To tyle o sofcie.
Sam telefon wygląda pięknie. Mam złotą wersję, tyle, że szklany tył jest bardzo niepraktyczny. Telefon lubi się zsuwać ze stołu, z pulpitu w sali wykładowej. Jak masz śliskie ręce, pocące się, to będzie ci cały czas wypadał z rąk. Jakiś
  • Odpowiedz
@Adrian00: Dzięki za info. xiaomi.eu to właśnie nieoficjalny soft. A jakiekolwiek problemy ze stabilnością takiego softu? I czy updatuje się potem sam? I napiszę proszę ile czekałeś na odblokowanie tego bootloadera? Trzeba jakoś specjalnie odowaniać producentowi, że się kupiło legalnie czy co?
  • Odpowiedz