Wpis z mikrobloga

Niedziela, 04.12.2016, #mikromodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

"Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Mt. 7,7-8)
Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Zachęcamy wszystkich do modlitwy różańcowej, w nim jest zawarta cała historia naszego zbawienia.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Grafik
https://docs.google.com/spreadsheets/d/19eiNIgkMfHcPoQXkQpcVl_PSzH1tjwl7ZB-K7soROZo/

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡º ͜ʖ͡º).
Dzisiejsze będą oczywiście na poniedziałek.
Pobierz dendrofag - Niedziela, 04.12.2016, #mikromodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz ...
źródło: comment_oiqLE8OZS4LxPAwMpxAlvpzhgtiUSmzN.jpg
  • 36
@xandra: to kwestia osobistego podejścia. Ja uważam że człowiek z natury chce wierzyć, że bardziej prawdopodobne jest odwieczne istnienie Boga niż materii, że świat jest zbyt złożony, ludzka natura niepojęta.. By to miało być dziełem niezamierzonego przypadku.
Subiektywnym "dowodem" istnienia jakiegoś "potem" po śmierci jest fakt, że nie potrafimy wyobrazić sobie naszego nieistnienia.

Tak w wielkim skrócie to postrzegam. Kierowanie się religijnością nie jest dla mnie jakimś szczególnym ciężarem, raczej mi