Wpis z mikrobloga

@beee: @TenebrosuS: Płacąc kartą Visa z Millenium oraz z PKO wyskakuje mi taki komunikat.. Nie wiecie ocb? Z millenium brakowało paru zł do zapłaty ale w PKO już posiadam takie środki.

Payment unsuccessful - there was a problem processing your credit card.
For security reasons we need you to re-enter your Visa or MasterCard details before trying again.
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: @beee: teraz po próbie zalogowania się to wgl coś takiego mi wyskakuje..

Sorry, it looks like you're currently locked out of your account. Please contact Help Team for more details.

Nawet po założeniu drugiego konta to wyskakuje
  • Odpowiedz
@muffman: a nie podałeś może przypadkiem jakiegoś przypałowego adresu w USA, np. adres białego domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja w lipcu lub sierpniu podając adres z USA (jakiś randomowy) i płacąc kredytówką nie miałem problemów z realizacją płatności
  • Odpowiedz
@beee: muffman 0 sek. temu 0
TenebrosuS: brałem normalnie na mój adres XD nie bawiłem się z tym Amerykańskim jednak bo #!$%@? wie, wolę mieć tą fakturę w razie czego
  • Odpowiedz
@beee: @TenebrosuS: może za dużo razy probowałem zapłacić kartą i się #!$%@?? Na karcie mam 330zł, szablon ze wszystkim wyszedł 75$ więc się #!$%@? raczej mieszczę w tych 330zł.. Nie wiem o #!$%@? im chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz