Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś może co się stało z gierkami na #3ds, które miały ostatnio wyjść w Europie - Shin Megami Tensei 4: Apocalypse oraz 7th Dragon III Code: VFD, czy są gdzieś do kupienia w Polsce poza eshopem (wolę pudełkowe) i Ultimą (po 200 zł)?
Na allegro ani widu ani słychu. Konsoleigry chyba nigdy nie mają nic od ATLUSa, napisałem maila z zapytaniem, ale nie spodziewam się pozytywnej odpowiedzi. Ponad rok temu drugiego Devil Survivora zaraz po premierze kupiłem w gameone, ale jak dziś poszedłem sprawdzić, to nic nie wiedzieli. Co jest grane? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#shinmegamitensei #atlus
  • 2
@Agnaktor: Na stronie Deep Silver napisali, że SMT IV: A wyszło 2 grudnia. Wcześniej premiera pudełkowa miała być 30. Znalazłem do bezpośredniego kupienia tylko na brytyjskim amazonie w cenie wyższej niż sugerowana... Wszędzie indziej dalej preorder. Dziwna sytuacja. Sam czekam na wersję pudełkową.
@Pesio: No właśnie, sam Amazon już podobno nie ma na stanie, a od dobrych ludzi z Konsoleigry dowiedziałem się, że żaden polski dystrybutor nie ma (w tej chwili) tych gier w swojej ofercie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)