Wpis z mikrobloga

Moja mama, nauczycielka w #licbaza , sprawdzając wypracowania maturalne nagle krzyczy z pokoju obok: Mishkaliina, weź mi sprawdź jakie drugie imię miał Hemingway, bo mi większość w pracach pisze Taco zamiast Ernest.

#heheszki
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rdkN:
Nie do końca o to mi chodziła. Po prostu nie słucham tego typu muzyki, staram się jej unikać, pierwsze skojarzenie to przaśna muzyka której słuchają uczniowie. Ty zapewne nie wiesz kim byli, są, Westbam czy Marc Van Linden, co grali 15 lat temu.
  • Odpowiedz
@OKTMB: Czy to jest troll, czy Ty naprawdę obnosisz się z tym że znasz jakichś dwóch DJ-ów tworzących muzykę której ludzie słuchali w klubach 10 lat temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą, też mógłbym wymienić milion muzyków, których byś nie znał, ale nie o to mi chodziło, po prostu śmieszy mnie takie obnoszenie się że "ooo, ja to mam taaakie szczęście że nie znam jakiegoś muzyka
  • Odpowiedz
@rdkN:
Nie jestem trollem, z niczym się nie obnoszę, po prostu napisałem że mam szczęście że jestem szczęśliwy z tego powodu że nie miałem nieprzyjemności nigdy słuchać jego muzyki. Jeśli tak to odebrałeś, twoja sprawa, kondolencje składać?
  • Odpowiedz
@OKTMB: A jak można odebrać to inaczej niż ja, skoro nawet teraz tak to podkreślasz, że "mam szczęście że jestem szczęśliwy z tego powodu że nie miałem nieprzyjemności nigdy słuchać jego muzyki"?
  • Odpowiedz
@rdkN:

Nie do końca o to mi chodziła. Po prostu nie słucham tego typu muzyki, staram się jej unikać, pierwsze skojarzenie to przaśna muzyka której słuchają uczniowie. Ty zapewne nie wiesz kim byli, są, Westbam czy Marc Van Linden, co grali 15 lat temu.

@OKTMB: Az musialem sprawdzic kim sa ci cali Marc van Lindeni Westbam, jakie szczescie ze nigdy o nich nie slyszalem
  • Odpowiedz
@Mishkaliina: Obawiam się, że to jednak kłamstwo, bo wypracowanie maturalne było o książkach, a w "Starym człowieku..." pojawiają się tylko gazety, a żeby sobie to przypomnieć, musiałam przepalić styki w mózgu.
  • Odpowiedz