Wpis z mikrobloga

No nie mogę z tym #xiaomi. Najpierw mi dotyk wariuje lub cześciowo nie reaguje w Redmi Note 2, wymieniłem ekran, to po dwóch miesiącach znowu zaczął się tak samo psuć ( leżąc na stole ( ) ). Teraz słuchawki xiaomi hybrid iron nagle zaczynają ciszej grać, gdy sobie spokojnie szedłem ulicą (). Aż nie wierzyć mi się nie chciało, jednak ewidentnie nagle zaczęły grać ciszej. Już wcześniej mi się wydawało, że na samym początku grały głośniej, ale myślałem, że sobie wkręcam. Teraz cichość przeszła na kolejny poziom. Chyba podziękuję tej firmie.

Jakiś telefon do 500-600 zł NIE SIAJOMI może ktoś polecić?

Zawołam #telefony i #telefonyzchin, może ktoś ma podobne doświadczenia (,)
  • 7
@chilling: Też nie narzekałem przez 9 miesięcy... Wymieniłem ekran i po 2 miesiącach to samo
@Tosiek14: Słuchawki mam od czerwca lub lipca, więc takie nowe nie są. Ale żeby już się popsuły? ()
@AlbertWesker: Taaaak, zmieniałem soft przy pierwszych problemach z dotykiem. Nie pomogło niestety.

Ogólnie to miałem kupować znowu xiaomi (redmi 3s), ale po tej dzisiejszej akcji ze słuchawkami mocno się nad tym zastanawiam...
@Keczupp: a podpinales sluchawki do innego zrodla?

Poza tym wodzu kupiles budzetowca pewnie za psie pieniadze. Rn2 byl określany rok temu jako wykopphone i kosztowal z 500zl. Od poczatku mial od cholery niedorobek ale ludziom przesaniala oczy cena. Tak naprawde od tego modelu zaczal sie booom na xiaomi na wypoku.
Dopiero od rn3 xiomi troche polepszylo jakos wykonania serii redmi stosowne wew podzespoly itd.
Tel sie po prostu zepsul i tyle.
@PurpleHaze: Słuchawki podpinałem. No też masz rację, za 500-600 zł nie ma co zbyt wiele wymagać. A i tak pewnie wyjdzie, że kupie xiaomi, bo cebula mocno i zbyt bardzo się boję kupować coś za 1500 zł. Takie to wszystko kruche i delikatne ( ͡º ͜ʖ͡º)