Wpis z mikrobloga

Pomijając cenę. Warto kupić No man sky? Tylko proszę, osoby które przegrały kilka godzin niech sie wypowiedzą bo gameplaya sam oglądałem i moim zdaniem pomimo ze ostro cisną po tej grze to warto spędzić kilka godzinek jak tak sie patrzy. Chciał bym jednak posiąść opinie od mirasa ktory grał w to i moze mi pomoc w podjęciu tej ciężkiej decyzji. Z góry dzieki #nomansky #gry #mirkopoleca
  • 16
  • Odpowiedz
@InsuowanaInsynuacja: Grałem w to parę godzin i gra w sumie na tyle godzin grania :) Warto zagrać jeśli jest w niskiej cenie. Niestety nie wypowiem się jak wygląda rozgrywka po nowej aktualizacji bo widziałem, że sporo dodali i może da się przy niej posiedzieć dłużej. Gra była dość przyjemna ale po pewnym czasie elementy z których jest zbudowany świat zaczęły się powtarzać. Ale jeśli masz okazję wyrwać za niską cenę
  • Odpowiedz
@Kikuchiyo Ogólnie to zmian jest dużo. Polecam wejść na stronę no mans sky i zakładkę foundation
A tak to poprawili grafikę, antyaliasing, rozmycie ruchu. Bazy można zarąbiście dopracować. Można wydobywać materiały z planet dzięki ustawianiu maszyn na minerałach. Możemy kupić swój ogromny frachtowiec. 3 nowe tryby rozgrywki. Poprawiono wygląd planet i teraz serio są ciekawsze. I wiele więcej. Warto sprawdzić. A i jeszcze do gry będzie dodany pojazd lądowy.
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: Kurcze może jeszcze do tej gry wrócę. Bo brakowało mi "tego czegoś" co by mnie utrzymało przy tej grze dłużej. Mi się podobała ta relaksacyjna eksploracja, ale strasznie mnie po kilku godzinach gry irytowało z jak małej ilości elementów zbudowana jest fauna i flora i wszystko zaczęło być strasznie powtarzalne. Coś slyszałem że dodali trochę więcej elementów z których budowane są planety. Czy jest to zauważalne?
  • Odpowiedz
@Kikuchiyo Tak. Najbardziej jest widoczne generowanie terenu które jest po prostu ciekawsze. Jeśli chodzi o faunę i florę to widziałem elementy i zwierzęta których nigdy nie widziałem. A i dodali też martwe planety na których nie gra żadna muzyka i od dziś księżyce nie mają atmosfery. Ogólnie jest lepiej skoro średnio z 400 graczy gra znów 8000 - 8500
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: No proszę. Szkoda mi ich trochę, że nie wypuścili tej gry z tym obecnym patchem. Ale hype był tak wielki, że i tak by się skończyło tak jak teraz. Pewnie jak ogram co mam teraz to będę musiał wrócić do NMS :) Byłem jedną z nielicznych tutaj osób, którym nawet się jakiś czas podobało granie nawet na bazowej wersji :D
  • Odpowiedz
@Kikuchiyo: Ja już powiem ci że zwątpiłem. Nie zaglądałem na reddita jeśli chodzi o NMS. Nawet już robiłem refunda. Ale widziałem na SteamDB że cały czas coś tam pracują i tak... mamy dużego patcha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja już swojej kopii nie mam bo miałem na konsolę. Roztoczyła się taka gówno burza, że sprzedałem szybko bo wiedziałem, że ceny będą lecieć szybko w dół (i już troszeczkę zaczęła mi się nudzić). I nie pomyliłem się zbytnio bo teraz można nówkę za 130 zeta kupić. Poczekam jeszcze troszkę, bo parę innych gier mam do ogrania, ale myślę, że jeszcze wrócę :)
  • Odpowiedz