Wpis z mikrobloga

Mireczki z #katowice - pracuje w biurze w okolicy Belga, jak wiadomo tam wszędzie strefa płatna, dzisiaj udało mi się stanąć na Sikorskiego ale też z biedą, pod blokami oczywiście Park Partner czy jak to się tam nazywa (wiecie, teren prywatny, blokady etc) i tu moje pytanie - wiecie może gdzie jest możliwość zaparkowania auta na więcej niż 2h za darmo? Cebulamotzno, wypłata mała, a zaparkować swoje ferrari gdzieś trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
@PolakKatolik: no wcale, ziomek chodzi ze skanerem i wkłada mandaty za wycieraczki.

@Piguua: no właśnie dzisiaj parkowałem w tamtej okolicy właśnie na Paderewskiego, troche daleko, zanim doszedłem do biura to cały mokry, mokre skarpetki, buty i ogólnie już mnie coś zbiera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@micher: od 3 stawów trochę drogi mam xd
@Lapidarny: Na Paderewskiego.. albo na BLEGU tylko od strony biblioteki śląskiej tamta część parkingu jest wyłączona z opłat !, nie wszyscy o tym wiedzą, ale tak jest (mozesz zapytać się ochroniarza w belgu albo spojrzeć na znaki). Zaraz minie 4 lata jak znajomi z #!$%@? tam parkują.