Wpis z mikrobloga

Ktoś poleci dobrego dermatologa z wawy?
Najlepiej taki co się angażuje w pracę, nie jest emerytem i nie ma rozbuchanego ego (mam złe doświadczenia z lekarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)) No i przede wszystkim zna się na tym co robi.

#dermatolog #warszawa #lekarz
  • 10
  • Odpowiedz
Kiedys mialem kilka udanych zabiegow w klinice Dermedica (afaik na wisniowej), obsada sie pewnie zmienila, ale z tego co wiem trzymaja poziom. Ceny typowe.
  • Odpowiedz
@Rzedzimir: mam chronicznie spierzchnięte usta niezależnie od pogody. Podejrzewam, że mam coś ze śliną nie tak, może jakaś alergia czy coś w ten deseń. Zdjęcie nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Gorasul: nie jem śmieciowego żarcia, myślę, że dość dobrze się odżywiam. Co najwyżej mam w diecie zbyt dużo cukrów, jasne pieczywo, makarony itd. Ale nie bardzo mogę je ograniczyć, bo i tak jestem dość szczupły
  • Odpowiedz
@mrslug: Ja leczyłem się u dr Moniki Serafin w klinice Nova Derm przy Twardej. Drogo (150 zł za wizytę), ale naprawdę warto. Poza tym, że zrobi naprawdę dokładny wywiad z pacjentem, to świetnie dobierze leczenie. Chodziłem do niej z dwoma przypadkami, za każdym razem po przepisaniu leków i stosowaniu kuracji wg jej zaleceń problemy minęły. I w dodatku bardzo spoko babka, bardzo miła i z niespotykanym jak dotąd przeze mnie podejściem
  • Odpowiedz