Wpis z mikrobloga

@Jogibabu: no, ja też jak już zarejestrowałem, to nie chcę się z tym cackać znowu w innej sieci.

U nich to miało trwać „tyle co wypicie espresso”. Zdążyłbym wypić ze 2 litry – nim się zorientowałem co się dzieje, wypełniałem już jakąś ankietę i z grzeczności nie potrafiłem powiedzieć „no weźcie że zarejestrujcie mi ten numer, ja chcę do domu” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przemyslany_nick: u mnie sama rejestracja trwała 2-3 minuty, podyktowałem typu numer karty sim (przysłali mi smsem, bo jakiś kod wysłałem). Samo czekanie w kolejce z 15 minut. Gdybym wiedział, że to tak krótko trwa to bym poszedł do kiosku i to załatwił - a gupi bałem się, że panią kioskarkę przyblokuję na dłuższy czas.
podyktowałem typu numer karty sim (przysłali mi smsem, bo jakiś kod wysłałem


@Jogibabu: też tak zrobiłem. Koleś chciał, żebym przygotował kartę tak czy siak. Tamtego dnia odpuściłem, bo kolejka była za długa. Następnym razem jak byłem, odczekałem swoje, pokazałem jej tego smsa i też była dość zmieszana. U mnie w salonach chyba nie za bardzo to ogarniali. Nie mam nawet pewności czy ona wykorzystała ten numer karty z smsa, bo samą
@przemyslany_nick:

Jak sprawdzić czy mój numer jest już zarejestrowany?

Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści „numer” pod 80190. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie, że Twój numer jest zarejestrowany lub instrukcję co zrobić aby numer zarejestrować.

U mnie dopiero ze dwa dni po rejestracji bonus zaskoczył.