Wpis z mikrobloga

#mbank przegiął pałkę i czas się ewakuować. Szukam konta z bezpłatnym prowadzeniem, bankomatami i przelewami internetowymi. Dobrze byłoby obsługiwanie szybkich płatności internetowych. Generalnie zwykle płacę kartą, wypłacam z bankomatów raczej drobne kwoty. Dwa razy do roku zdarzy mi się zapłacić kartą lub skorzystać z bankomatu za granicą. Inne bonusy mile widziane. Biorę pod uwagę Millennium Bank i Raiffeisen. Te 3 - 5 zł miesięcznie mogę zapłacić za święty spokój. Ktoś coś doradzi? Są tutaj klienci ww. banków i mogą się podzielić odczuciami?

#banki #raiffeisen #bankmillennium #finanse
  • 16
@3nriqu3: ja mam PKO, warunkiem jest obrót na koncie powyżej 300 zł w miesiącu. Bankomaty free, przelewy free, serwis internetowy jeden z najlepszych, apka iPKO z płatnością zbliżeniową NFC jest już od jakiś 3 miesięcy i działa elegancko.
@3nriqu3,
przykro nam, że Cię zawiedliśmy.
Podkreślamy jednak, że wypłaty z bankomatów z pomocą BLIK-a są bezpłatne, tak samo cashback w sklepach.Do tego zmieniliśmy warunki zwolnienia opłat za kartę - teraz jest to tylko 5 transakcji.
Dziękujemy Ci, że byłeś z nami.Pozdrawiamy,

Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@ZaQ_1 dzięki, sprawdzę

@ZespolmBanku a mnie nie jest przykro. Business is business. Zmieniacie warunki na takie, które mi nie odpowiadają, więc idę do konkurencji, gdzie nie będę musiał za każdym razem pamiętać, że tutaj BLIK - iem a tam kartą, bo prowizje i opłaty. Jak wasza oferta znów zacznie mi odpowiadać, to może wrócę. Parę lat byłem waszym klientem i do tej pory nie miałem zastrzeżeń. Może nie jestem zbyt wymagający. Ale
@ZaQ_1 właśnie ja mam pod nosem Millennium. Oferty są dość podobne. I tak co miesiąc wpływa mi na konto wynagrodzenie, więc na pewno będę miał 0 zł. Chyba jutro do nich pójdę.
@3nriqu3: dziękujemy za dotychczasową współpracę.
Mamy również nadzieję, że nasza oferta w przyszłości skłoni Ciebie do zmiany decyzji i powrotu do nas :)

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.