Wpis z mikrobloga

Mircy, bo majfrend mi dał numer trackingowy i pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją.
Mianowicie, jak wpisuję numer na stronach, których zawsze używam (Alipaczka, r4v czy 17track), to pokazuje mi jeden status z 24. listopada - zgłoszenie wysyłki. Napisałem wczoraj do przyjaciela, czy zaniósł już przesyłkę, na co on odpisał, że jest już w transporcie i mi wysłał takiego screena. Format numeru to: RHXXXXXXXXXCN
Fake czy używa jakiegoś innego serwisu?
#tracking
Mortemek - Mircy, bo majfrend mi dał numer trackingowy i pierwszy raz spotykam się z ...

źródło: comment_lPkTeDHsBwP7dEiSFbqXwA2M5PuwrYc1.jpg

Pobierz
  • 11
@maks112: To może będzie tak, że Yanwen na terenie Chin dostarczy paczkę gdzieś do China Post, a potem reszta będzie szła już chińską pocztą właśnie. Zobaczymy, ale chciałem item mieć przed świętami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maks112: Tak mi jeszcze przyszło do głowy, bo kilka tych nierejestrowanych przesyłek dotarło i śmiem twierdzić, że one idą szybciej aktualnie niż rejestrowane. Nierejestrowana poczty malezyjskiej - 10, 23, 25 dni, China Post Ordinary Small Packet Plus - 25 oraz 18, 4PX - 22 dni. Dla porównania, dwie China Posty ok. 30 dni, a czytam na tagu, że WER je lubi przetrzymywać, albo długo nadchodzą. Czasy podałem liczone od momentu otrzymania
@Mortemek: Czasami nierejestrowana doleci szybciej, ale nie ma reguły. kiedyś zamawiałem coś koło 150-200 paczek z cebuli na #jd i czas dostawy wyglądał tak:


Najszybsza w 2 dni do wer WAWA na ostatnie czekałem 70 dni ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie ma reguły... Na to składa się wiele czynników, czy akurat zgrało się w czasie z samolotem, może czekać 10 dni na samolot, albo wskoczy do samolotu