Wpis z mikrobloga

Jakaś pisarka, którą zna 10 osób, pieprzy o „Tajnych Nauczaniach, jak w czasie okupacji" (Autentyczny Cytat) w obronie przed „nauczaniem PIStorii"

Podeślij jej tekst „Happiest days of our lives+Another Brick In The Wall, part 2" oraz teledysk

Babka odpowiada na przetłumaczony tekst wyżej wymienionych utworów mniej więcej tak: „ Autor tego DZIEŁKA chyba nie wiedział, co pisał"...Bo oczywiście, pani Maria jest taka poczytna i w ogóle ma same Bestsellery. Szkoda, że o nich nie słyszałem, przeczytałbym.

Dodatkowo dodaje, że „Gdyby nie ta wspaniała szkoła, to ja i mi podobni deptałbym krowie gówno na łące, bo nie miałbym żadnych umiejętności"...Ta, Mówi to do kolesia, który:


a)gra na fortepianie, najtrudniejszy utwór zagra z pamięci,tworzy muzykę, jest po szkole muzycznej.
b)Rysuje rysunki, Pracuje nad animacją
c)Kręci i montuje filmy, pisze scenariusze

etc.

I wszystkiego nauczył się sam (rysowanie, scenariusze, filmy, w 1/4 też muzyka) lub w prywatnych szkołach (Muzyka w 3/4), a w jakimś 0,1% w zwykłej szkole.

(Dla niekumatych: Do mnie to pisała)

A co pani maria zrobiła? Jakieś książeczki, o których dowiedziałem się jakoś, hmm, 5 minut temu, bo po prostu o tej babce nie słyszałem...No, ale wg. Wydawnictwa ZNAK jest to „Najbardziej poczytna autorka w polsce". Jak sobie chcą. Ja o babce nie słyszałem. Zostawiam was z tym screenshotem.

#4konserwy #pinkfloyd #rakcontent #rakinstant #edukacja ##!$%@? #heheszki
bart16 - >Jakaś pisarka, którą zna 10 osób, pieprzy o „Tajnych Nauczaniach, jak w cza...

źródło: comment_aZQPNmKDV07pEp4MGk5BrEQ1pbYnpqVN.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Nieudana #gownoburza. Ktoś ma inna opinie od zdania większości, odpowiada kulturalnie i w miarę logicznie, a później jakis frustrat taguje, że #rakinstat wrzucając konwersacje na portal że śmiesznymi obrazkami. No elo.
  • Odpowiedz
@wujmichal: Jakbym chciał gównoburzy. to chyba bym tagował, nie? Druga sprawa, że babka wcześniej napisała o tym, że "Trzeba zrobić tajne nauczania, jak w czasach okupacji, Bo PIS 16-latków zindoktrynuje". Ja tam rozumiem walkę z władzą i w ogóle, ale gadanie o " Tajnych Nauczaniach, jak za czasów okupacji" i jeszcze pisanie tego na serio, a nie dla żartów to zwykła choroba psychiczna i przejście ze skrajności w skrajność.
  • Odpowiedz
Ja chyba też nigdy nie byłem fanem tego tekstu. Stąd może rozumiem część wypowiedzi p. Marii. I chyba nie zamierza się to u nas zmienić. Ale bardziej teraz podlapalem Twoja wypowiedź. Podłączanie współczesnej polityki do dyskusji na zupełnie odległe tematy bardzo często podwyższa ciśnienie.
Ekspertem od lirycznych wyznań raczej nie jestem, zatrzymałem się gdzieś na U2 z 2000 roku.
A to pozdro.
  • Odpowiedz
@wujmichal: Jak to ktoś ładnie gdzieś opisał: Dzisiejsza Szkoła to nie miejsce, gdzie uczniowie zdobywają wiedzę przekazywaną przez ludzi z pasją...Teraz to zwykła korporacja, gdzie nauczyciele w większości przychodzą, aby zarobić (zresztą, czy na tych protestach ZNP i osób o podobnych poglądach słyszy się bardziej o uczniach, czy o politycznych zawirowaniach i mamonie?), a to, czy uczeń zdobędzie wiedzę nauczyciela już nie obchodzi. Owszem, zdarzają się wyjątki od reguły, ale w
  • Odpowiedz