Wpis z mikrobloga

@F_FF: no czytajac to co na necie ludzie pisza to ma sie wrazenie ze istne piekło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale czesto ludzie przesadzaja, mam wybor miedzy stacja paliw ale oddalona jest odemnie pare km a tymi makaronami co mam pod nosem w sumie , a kasa pewnie podobna i nei wiem co czynic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@F_FF: z jednej strony racja, ale z drugiej strony w 9/10 miejscach w których pracowałem te komentarze były przesadzone, no ale skoro ogłoszenia pojawiają się od września i ciągle nie mogą obsadzić stanowisko no to o czymś świadczy
@Klosa: Pracowałem tam u nich z 8 lub 9 lat temu przez agencję pracy tymczasowej. Ekipa w średniej wieku 35+. Wtedy się trochę szło #!$%@?ć, ale generalnie na plus. W sumie zależało od typu zamówienia i od tego gdzie się stało, czy na długiej czy na krótkiej linii. Raz nawet w okolicach Bożego Narodzenia dostałem 5kg makaronu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klosa: "Pracowałem. Hmm... w sumie mam mieszane uczucia - było lepiej niż np. w Tesco, ale generalnie słabo. Pracownicy mocno narzekali.
Hałas na grande, nic nie słychać, ale nie pozwolą Ci mp3 na uszy nałożyć.
Jak taśma ostro idzie, to jest trochę biegania z tymi paczkami makaronów (ew. pakowania i skrzynki na paletę - a to już waży), a jak maszyna się wywali i nie wiadomo jak naprawić, to wszyscy biorą