Wpis z mikrobloga

DZISIAJ W LUBLINIE WIELKI ZLOT MIŁOŚNIKÓW LETNIEGO OGUMIENIA XDDD

" Do jednego ze zdarzeń doszło na ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Tam samochód dostawczy zderzył się z osobowym. Są utrudnienia w ruchu. Policjanci przepuszczają kierowców wahadłowo.

Ale do niebezpiecznych sytuacji doszło też w innych częściach miasta. Na al. Sikorskiego zderzyły się volkswagen i volvo. Z kolei na al. Smorawińskiego samochód ciężarowy zderzył się z renault.

Kolejna kolizja wydarzyła się na ul. Ułanów. Tam zderzyły się mitsubishi i fiat.

Na ul. Juranda doszło do zderzenia samochodów hyundai i ford, a na ul. Lwowskiej citroen wjechał w zaparkowane samochody. "
źródło: dziennikwschodni.pl

jak wy #!$%@? jeździcie xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lublin ##!$%@? #zimazaskoczylakierowcow
  • 10
@Lotczyk: Ty jesteś z Lublina, czy tylko tak czytasz nagłówki?
Serio, dzisiaj jest tak #!$%@? ślisko, że bardzo trudno się jeździ po drogach 1 klasy utrzymania, a o osiedlówkach już nie mówię.
Mam samochód na w miarę świeżych zimówkach, raczej umiem jeździć (prawko od 15 lat i sporo kilometrów zrobionych) i twierdzę, że dzisiaj są mega trudne warunki. Na osiedlówce na moim osiedlu jechałem na 2 bez gazu, (około 10-15 km/)
@Lotczyk: ja dziś walczyłem z najgroźniejszym moim przeciwnikiem na drodze w ostatnim czasie, progiem zwalniającym na Jana Sawy. Po ciężkim 5 minutowym boju zwyciężyłem (i nawet miejsce parkingowe znalazłem). Niestety przyznać się muszę że na letnich gumach jechałem, an swoje wytłumaczenie mam tylko fakt iż jest to samochód służbowy i nie ja odpowiadam za zmianę opon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LETNIEGO OGUMIENIA


@Lotczyk: eee, na zimowych niewiele lepiej. Dzisiaj próbowałem z Jana Sawy wyjechać wieczorem to na drodze było praktycznie lustro. Teraz jest pewnie jeszcze gorzej, bo nie jeden już "doszlifował" powierzchnię. Żenująca sytuacja, że pracownicy spółdzielni pozamiatali tylko osiedlowe dróżki miotłami w dzień. Lepiej by było puścić pod wieczór jaką mini koparkę z solą, żeby zrobiła porządek z tym lodem. Znowu jak zajechałem na Sławinek to przynajmniej widzę, że jeżdżą