Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Murki (a głównie mirbalki) niedługo mam zamiar popełnić jeden z większych błędów w moim życiu i się oświadczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tutaj mam pytanie, czy pierścionek zaręczynowy musi być z normalnego złota? Moja różowa nie znosi tego koloru więc pomyślałem o białym złocie ale znajoma której pytałem o radę stanowczo stwierdziła że musi być normalne złoto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A wpis dodaje przez anonimowe bo różowa czasem przeglada mikro z mojego konta i mógłby być pszypau.

#pytanie #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: co za głupoty, to że w popkulturze utarły się złote nie oznacza, że każdy musi takie mieć, wasz związek wasze reguły

(btw poczytaj sobie o tym jak wypromowano pierścionki z diamentami - niesamowita historia marketingu, niezwykle skuteczna akcja, chyba najdłuższa - trwa już dziesięciolecia, bardzo opłacalna, teraz szare ludziki nawet nie wiedzą czemu uznają diamenty za coś tak wspaniałego)
@AnonimoweMirkoWyznania: Panie drogi. Pierscionek zareczynowym czyni okazja, a nie zdanie jakiejs obcej laski.
Moze byc chocby z miedzi i koralikiem plastikowym, jesli w takiej bizuterii lubowałaby się przyszła pani młoda.
Sugeruj sie jedynie jej gustem, nigdy czyims.

Pod uwagę bierz:
- jaki lubi kruszec
- czy woli kamien wystający, czy w płaszczynie obraczki
- jaki kamien lubi (opal? diament? szmaragd? rubin? topaz? od groma tego)
- czy woli delikatniejsza bizuterie (=>niewielki
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierścionek zaręczynowy ma się podobać dziewczynie, a nie koleżance ;) Zobacz, czy jeśli nosi biżuterię to w jakich kolorach. Jak najbardziej może być białe złoto. Mogą być też kolorowe kamienie. Nie musi być to nudny pierścionek, jak wiesz co jej się podoba to nie słuchaj innych ;)