Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem!

Już od niemal trzech lat mirkuję tutaj z Wami i dla Was i bez Waszego częstego linkowania do treści znajdujących się na moim blogu prawdopodobnie na taki krok bym się nie zdecydował. Przez ten cały czas ze strony użytkowników portalu ze śmiesznymi obrazkami spotkało mnie wiele dobrego, jak np. solidne wsparcie przy wykopywaniu poradników, niezliczona ilość słyszanych na ulicy zawołań do usunięcia konta, możliwość zawizytowania siedziby @SOLGAZ czy odbycia inspirującej pogawędki z @dkm17 podczas Blog Forum Gdańsk( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Wypok stał się miejscem, w którym czuję się bardzo komfortowo. Za to chciałbym Wam serdecznie podziękować, bo bez Was by tego wszystkiego nie było.

Dzisiaj jednak z rana zorientowałem się, że coś się zmieniło. Stając przed szafą, moje ręce intuicyjnie sięgnęły po kraciastą flanelową koszulę. W głowie zaświeciła myśl, by rzucić to całe blogowanie w cholerę i zająć się programowaniem za 15k, ewentualnie wyjechać na Bali. Jakaś przedziwna siła wyciągnęła mnie z mieszkania i nakazała zejść na sam dół, a gdy już znalazłem się na parterze zorientowałem się, że


Wtedy dotarło do mnie co tak naprawdę się stało


Szok, niedowierzanie, milion pytań bez odpowiedzi (pic rel)

#ubierajsiezuszatym #menswear #bordo
UszatyBloger - Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem!

Już od niemal tr...

źródło: comment_HbPYX7fiialtfdwSvqzrwgPJJPHjJbeU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: ja sądzę, że można by z tego zrobić nowy trend - kobiety fotografują nienaturalnie wypięte tyłki, a my, faceci, możemy wprowadzić do mainstreamu takie cyknięcie sobie krocza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kobiety mają push-upy, a my moglibyśmy sobie tam np. skarpetkę czy jakiegoś większego ogórka wsadzić. Wystarczy tylko wymyślić jakąś akcję w social media, np. miesiąc walki ze stulejką i jakiś tag, powiedzmy #kroczedecember
  • Odpowiedz