Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirkówny potrzebuję waszej pomocy. Moja luba obwieściła, że fajnie by było dostać zegarek na święta, więc zacząłem poszukiwania. Ogólnie ma nie być zbyt duża tarcza, mówi ze interesowałoby ją coś z granatową tarczą na srebrnej bransoletce. Jak tak trochę poszukałem to np ten jej się bardzo spodobał http://clusewatches.com/pl/model/cluse-minuit-gold-midnight-blue-CL30014 , ale tego nie kupuj bo za drogi.. Ogólnie jestem wstępnie na niego zdecydowany, ale że się nie znam za bardzo na zegarkach chciałem zaczerpnąć opinii, dobra marka, na zdjęciach wygląda bardzo ładnie. Może macie jakieś inne propozycje ws marki? Ogólnie budżet 300-400 ;)

#zegarki #prezent
  • 7
@Axtezim: z clusem jest tak ze to marka w zasadzie żadna, płacisz za zegarek kilka stow o wartości 50zl tylko dlatego ze aktualnie jest modny na zdjęciach z instagrama.
@Axtezim: może jakiś budżetowy Szwajcar typu Adriatica, Atlantic - przynajmniej bedą miały szkło szafirowe. Nieco taniej wyjdzie tez Lorus, dobre budżetowe zegarki na mechanizmach Seiko. Popatrz tez na Pulsary, moze jakaś tania Doxa i mimo, ze to tez marka praktycznie żadna to dobrze wykonane i charakterystyczne są duńskie Skageny.
@Axtezim: tylko cieżko będzie ci coś znaleźć modnego z tych marek. Pomysl czy dla uciechy dziewczyny nie lepiej kupić tego Clusa, który i tak jej sie znudzi po jakimś czasie jak kazdy.