Wpis z mikrobloga

#rozdajo Skórzany brelok z haftowanym logiem mirko!

Bałeś się kiedyś podejść do różowegopaska przy barze bo pomyśli żeś stulej? Nigdy więcej!
Teraz wystarczy że położysz klucze z brelokiem na blat i każda wie że mirkujesz, że jesteś kimś!


Dobra tak na serio to sobie dłubie ostatnio hobbystycznie różne rzeczy takie jak nóż, pochwa, brelok etc. i założyłem wczoraj własny tag #sjac gdzie będę od czasu do czasu coś w tych tematach wrzucał, także zainteresowanych zapraszam do obserwowania.

A wracając do rozdajo, co trzeba zrobić? Tylko zaplusować - tak jak lubicie najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie za pomocą mirkorandom, plusy zbieram do jutra do 21, zielonki out.

#handmade #rekodzielo #leatherworking #diy #zainteresowania #zadarmo
silvanoshei - #rozdajo Skórzany brelok z haftowanym logiem mirko!

Bałeś się kiedyś...

źródło: comment_lolFGIZp2YHlvWPQqJ4N0ah2s5ZbyXH4.jpg

Pobierz
  • 49
I tak nie wygram - gdy ktoś ma pecha to i na własnej siostrze trypla złapie:|
A może tak: zrób akcję z przeznaczeniem na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Ja dałbym za ten brelok 25 zeta dla Ciebie + 25 dla Owsiaka. Zrób i sprzedaj.
Nosiłbym.
#!$%@? miraski przypal w #!$%@?, jestem #bezdomny, jak do tego doszło? Juz opowiadam. Dzisiaj bylem umówiony z gościem od którego wynajmuje mieszkanie, miał przyjść bo #!$%@?ła sie kuchenka i chciałem go namówić zeby wstawił mi gazową płytę bez płomienia od @solgaz. W każdym razie umowilem sie ze jak będę wracał z miasta to go zabiorę po drodze bo mieszka w innej części miasta a ja mam po drodze. Dojechalismy do
kubahaha - #!$%@? miraski przypal w #!$%@?, jestem #bezdomny, jak do tego doszło? Juz...

źródło: comment_6XcP0CgRaXgSZCJYRGpdAEAIqooGiE7a.jpg

Pobierz