Wpis z mikrobloga

Służę pomocą zwolennikom #dobrazmiana i #tvpis:
1. Piotr Gliński należał do Unii Wolności, a wiadomo co to za partia i kto tam działał
2. Doktoryzował się w Polskiej Akademii Nauk, a wiadomo jaka jest geneza tego ośrodka
3. Habilitację napisał nt. "Polscy Zieloni. Ruch społeczny w okresie przemian"
4. Zieloni to lewactwo
5. Ba lewactwo, Zieloni powstali najpierw w NIEMCZECH!!!!
6. Zieloni powstali na fali rewolucji 68!
7. Skąd ta fascynacja Zielonymi?
8. O żonie już wiemy

#polityka #tvpis #glinski
#dobrazmiana
  • 17
  • Odpowiedz
@marcelus: Zakładał partię Zieloni 2004. A, jak wiadomo, Zieloni to arbuzy - na zewnątrz zieloni, wewnątrz czerwoni. Po tym niemieckim komuniście powiązanym z żydomasonerią (bo Unia Wolności) i SB (bo PAN) niczego dobrego nie można się było spodziewać.
  • Odpowiedz
@marcelus: Pogrzebałem w jego życiorysie i udało mi się wyciagnąć jeszcze jeden pikantny szczegół. Otóż prof. Gliński urodził się za komuny - media do tej pory zgodnie przemilczywały ten fakt.
  • Odpowiedz
@Pawu1on: Już wczoraj był tak przedstawiany w znalezisku bo skrytykował TVP. Każdy kto skrytykuje PiS staje się idolem. Po aferze podsłuchowej taki Sikorski był tutaj mieszany z błotem a wczoraj na tweeterze pocisnął jakiejś kobiecie powiązanej z PiSem nt. ekshumacji to powstało nawet kilka wpisów wychwalających jego osobę i pracę jak był ministrem.
  • Odpowiedz
@ediz4:
Ja zasadniczo widzę, że ludzie zauważają swoisty komizm tego, że rewolucja zaczęła zjadać swoje dzieci.

Po aferze podsłuchowej taki Sikorski był tutaj mieszany z błotem a wczoraj na tweeterze pocisnął jakiejś kobiecie powiązanej z PiSem nt. ekshumacji to powstało nawet kilka wpisów wychwalających jego osobę i pracę jak był ministrem.

A tu wydaje mi się, że po prostu to nie byli ci sami ludzie, tj. ci, którzy go odsądzali
  • Odpowiedz
@Pawu1on: A mi się wydaje że ci sami. Po prostu wykop raz popiera jedną stronę bez zastanowienia, przy okazji mieszając z błotem ich przeciwników, a potem jest zwrot w drugą stronę i też bez zastanowienia szkaluje się przeciwników, a tych co się wcześniej szkalowało to się promuje i zapomina o ich występkach.
  • Odpowiedz