Wpis z mikrobloga

@Stara nie polecam, ja robiłam tylko pierwszy stopień i doszłam do wniosku, że więcej tych bzdetow nie dam rady. Trochę oderwany kierunek od rzeczywistości, takie wszystko i nic, przy czym na ETI więc też niezbyt łatwe ;)
@Stara: Ja zrobiłem na tym wydziale mgr. kilka lat temu, ale na opto. Kierunek inżynieria biomedyczna powstał jak byłem mniej więcej w połowie studiów. Wydział polecam ale mogło się wiele zmienić odkąd skończyłem.
@Stara ten kierunek jest tam po to żeby można było jechać na bardziej prestiżowego Erasmusa :p
Ogólnie większość znajomych ma negatywne zdanie o nim. Od siebie odradzam też tam automatykę i robotykę.
@Myrcin-: @Nutaharion: @Aganiok__: No niestety okazało się, że same studia w sumie gówno wnoszą do życia człowieka. Piszę teraz pracę inżynierską, którą spokojnie mogłabym napisać nie posiadając wiedzy zdobytej na studiach. U nas zajęcia są podzielone na segment czysto medyczny i segment czysto mechaniczny. Nie ma segmentu biomedycznego. Zajęcia prowadzą lekarze niemający pojęcia o mechanice oraz mechanicy niemający pojęcia o medycynie.

Nie mieć pomysłu na studia wg. mnie oznacza