Wpis z mikrobloga

Mirki, myślę nad zmianą telefonu. Aktualnie mam LG G3 3/32 wszystko fajnie tylko zdecydowanie potrzebuje czegoś z dłuższą pracą na baterii. Wymagania? Żeby nie był gorszy od LG G3, w sensie wydajności, LTE, dobry aparat, dioda powiadomień :d i 32 Romu fajnie by było. :) wyświetlacz 5-5.5 cala. telefonu nie używam do gier. budżet to około 150 dolarów. Nie chce dużo dokładać po sprzedaży tego. Myślałem nad leEco cool1, ZTE axon mini. Może jakieś inne propozycje? #aliexpress #gearbest #banggood #telefony
  • 17
@kmll91: Ciężko będzie znaleźć w takiej cenie chińczyka który dorówna G3. Jedyne co mi przychodzi do głowy to dorzucić 10-20$ i poszukać w dobrej cenie Lenovo k5 note, bateria ładna, parametrowo spełnia wymagania, minusem jest vibeui który może nieco przypominać miui ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ryjek201 nie zachwyca ta g3.. Niestety.. Kupując go myślałem że będzie sporo lepiej :)

@natta W takim razie też odpada :s

@Re-volt Powerbank już mam 10k mah i właśnie tak sobie teraz radzę :p pomyślę rzeczywiscie chyba nad zmianą Roma
@kmll91: poszukaj na xda bo zawsze sa romy, ktore lepiej oszczedzaja baterie niz stockowy. g3 akurat latwo sie #!$%@? i sa poradniki na yt :) nie mysl nawet o tanich chinczykach bo sie zawiedziesz. g3 moglbys wymienic na zuk z1 co najwyzej
@kmll91:

Ja mam g2, różowa g3. Rzeczywiście bateria w g3 nie powala ale miej na uwadze wyświetlacz o rozdzielczości rzędu 1440 x 2560 px (5,50") 534 ppi. Żaden chińczyk nie ma startu do tego telefonu. Nawet jak jakieś chińsknje benchmarki mówią co innego.... Nie zachwyca ale dlaczego? Bo jest szybki i nie musisz nic w sofcie grzebać, bo wszystko działa? Bo nie robi jajecznicy i nie daje orgazmów w nocy? Bo
@ryjek201 masz rację telefon jest szybki. Nie zacina się.. Ale takie natężenie pikseli jest zbyt duże i nie potrzebne. Wystarczy 400 i też jest dobrze moim zdaniem. A to niestety przekłada się na czas pracy :/ a power bank już mam :p
@kmll91:

Zrobisz jak zechcesz ale pamiętaj kupisz chińczyka to się zacznie...popatrz ile ludzie ma problemów że coś nie działa że soft nie przetłumaczony lub się wiesza etc a potem z palcem w nocniku szukają sposobu by ten szajs naprawić lub odesłać....tymczasem lg ma bardzo dobry serwis w pl i sam telefon działa na przyzwoitym poziomie. I tak zrobisz jak zechcesz ale to jak przesiadanie się np z volwo sv40 do toyoty
@natta: chyba bym wolal kupic ze 3 baterie ladowarke do tego g3 niz ladowac sie w to chinskie gowno
@kmll91: po ostatnim updacie przestal sie tak grzac, szkoda ze musialem zwrocic no ale amazon zdecydowal oddac mi calosc pieniedzy to glupio by bylo nie skorzystac.