Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KurzeJajko: No tam dużo się chyba zarabia w ukraińskim więzieniu że można spłacić grubo ponad 1 milion euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyrok dali taki że państwo umywa ręce co do wypadku w wojskowym myśliwcu Ukrainy i piloci mają płacić wszystko rodzinom ofiar z więzienia xD
W Ukrainie gorzej jak w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomdeX: Widziałem ten filmik już dawno i dziwiło mnie że ludzie którzy jakąś tam wiedzę mieli o fizyce i lotnictwie odwalili coś takiego( ͡° ʖ̯ ͡°). Dam filmik z B-52 - chociaż jakąś godność mieli
patrzpan - @TomdeX: Widziałem ten filmik już dawno i dziwiło mnie że ludzie którzy ja...
  • Odpowiedz
@sonep miałem możliwość poznania prof. który zajmował sie badaniem tej katastrofy. Kilka czynnikow, z tego co pamiętam to główną przyczyną była ilość paliwa - treningi były wykonywane przy niepełnych zbiornikach paliwa, a na pokazie zbiorniki były full - większy ciężar... itp itd i wyszło za nisko...
  • Odpowiedz
@Elvadom: Tutaj też mogło zginąć o wiele więcej ludzi, ale piloci zmienili kurs.
@sonep: Po części, dostali 14 i 8 lat więzienia, ale nie tylko ich była wina, w jednym z komentarzy wyżej jest wszystko napisane.
  • Odpowiedz
nie oglądajcie tego jak nie chcecie sobie zepsuć weekendu


@Lukki: to je wykop, tutaj ludzie zjedli zęby na liveleak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomdeX: wdziałem dużo drastycznych filmików z sieci, sadole etc. mało rzeczy mnie rusza... myślałem tak do dziś...
filmiki z tej katastrofy, po prostu wstrząsnęły mną, ten urywek jak pilot wstaję, zaraz kadr na pocięte ludzkie ciała...
Coś strasznego.
  • Odpowiedz
@sad_pepe: U nas parę lat temu była sprawa jakiejś pracownicy banku (nie pamiętam którego), która robiła sobie lewe przelewy z kont klientów.
Bank odrzucił reklamację, twierdząc, że do jej obowiązków nie należało okradanie klientów i to jest jej osobista odpowiedzialność a nie banku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sąd, zdaje się, nie podzielił tej nowatorskiej linii obrony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na Ukrainie najwyraźniej
  • Odpowiedz