Wpis z mikrobloga

#zalesie #noszkur #afera

Dramat! Sprawa idzie do sądu, nie polecam ekipy budowalnej, ale po kolei:

Dzisiaj rano byłem zobaczyć jak idą prace na budowie.
Coś czułem że ta ekipa jest daleka od prefekcjonizmu, ale żeby tak?

Wjeżdżam na podwórko i szok, ja tak można było #!$%@?ć robotę, czekam na robotników aż przyjdą, to sobie pogadamy będą #!$%@? poprawiać partacze i nie zwrócę za materiał, Bo za poprawę to na pewno, za błędy się płaci panowie
Patrzcie sami, napisy do góry nogami! Nie zapłacę, nie ma wuja. Albo się dogadamy, albo sprawa do sądu trafia.
Od siebie tylko dodam że odradzam ekipę
syn_admina - #zalesie #noszkur #afera

Dramat! Sprawa idzie do sądu, nie polecam ek...

źródło: comment_x2wsPgmtpxPE2lpNEd9mWMo7bP04EVw3.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@syn_admina: ty sobie heheszki robisz, a ja kiedyś miałem przypadek, że przychodzę na budowę swojego domu, a ekipa kładła folię paroprzepuszczalną na odwrót. Na szczęście położyli dopiero kilka metrów, ale był to ich 1 dzień pracy, a ja już nie miałem czasu na zmianę na inną, bo termin wykonania się kończył. Od tamtego dnia codziennie tam jeździłęm i sprawdzałem czy robią wszystko dobrze
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Membrana dachowa. Nie ma znaczenia czy napisami do góry nogami czy na odwrót - ważne aby napisy były na zewnątrz. Jest ona paroprzepuszczalna (ściany/dach oddycha) w jedną stronę. Nie przepuszcza wody od strony napisów do wewnątrz (deszczówki).
Powinna być względnie napięta, by nie było pofałdowań. W powyższym przypadku wszystko jest w porządku. Teraz powinny zostać na nią położone łaty.
  • Odpowiedz