Wpis z mikrobloga

@cynamonowa: Ale ja nie twierdze, że była czy jest brzydka, tylko że jest już w wieku, w którym kobiety zaczynają zostawać babciami, i tylko dzięki sztuczkom plastycznym wydaje ci się, że kobieta w sile wieku sypia ze starcem.
@bh933901: może i tak, ale tam to i 90% kobiet tak wygląda. Zresztą raz widziałam na ulicy taką parę: facet ewidentnie majętny (markowy zegarek, elegancki garnitur, piękne buty), ale brzydki, stary, łysy, z brzuchem, no i przy nim kobieta, góra 30 lat, ubrana również elegancko, ale usta zbotoksowane, no wyglądała ni mniej ni więcej jak przygłupia blondyna, bardzo ładna, ale różnica wieku tak rzucała się w oczy, że zadawałam sobie pytanie:
@cynamonowa: Są nawet kobiety, które śpią z każdym, kto zapłaci. Są takie, które robią to przed kamerą. Możliwe też, że młoda lafirynda liczy na przejęcie majątku bogacza. Świat jest pełen ludzi, którzy mają do siebie niewiele szacunku. Warto jednak zauważyć, że niektóre kobiety po prostu lubią ludzi wybitnych, nawet starych. Wystarczy przytoczyć Korwina, który przygarnął sobie byłą działaczkę UPR i ją teraz ostro zapładnia ( ͡° ͜ʖ ͡°
@cynamonowa: Nie wnikam, bo powodów może trochę być. Korwin też jest niebiedny, jest też coś takiego jak fetysz intelektu u płci przeciwnej (ma to chyba nawet fachową nazwę), a Korwin jest pod tym względem niezaprzeczalne mocny. W sumie - ja też tak mam, tylko z kobietami ( ͡° ͜ʖ ͡°)