Wpis z mikrobloga

@piekuo: widoczność na pół metra a czuć jakby mi ktoś papierosami w twarz dmuchał plus jestem alergikiem i od razu łeb mnie rozbolał. Przechodząc do rzeczy widzę w ciemności, bo latarnie świecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aagra: też tak myślałem na klatce schodowej dopóki z niej nie zszedłem - smog też jest a będzie większy, bo ludzie na noc ogrzewanie z pewnością włączyli jeszcze
  • Odpowiedz
@Erimar: Tak człowieku, trzeba być znawcą żeby wiedzieć jak i kiedy tworzy sie mgła. Wejdz w google i poszukaj kiedy ostatnio na świecie był taki smog że samochody musiały jeździć na światłach przeciwmgielnych bo widoczność była na 40 metrów. Ze 100 lat temu w Londynie a potem może w Pekinie. No ale masz racje, to przez smog nic za oknem nie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Erimar: Jestem tego świadom, jak to sie ma do Twojego ironicznego komentarza na moje stwierdzenie że TO CO WIDZISZ ZA OKNEM to jest mgła ?

mgła powiadasz? a to ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piekuo: napisałeś, że teraz jest mgła a nie, że za oknem widać - to zupełnie dwa różne stwierdzenia, bo mgła jest, ale jest i smog ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Erimar: Podjąłem sie ciężkiej pracy jaką jest tłumaczenie ludziom różnicy między smogiem a mgłą w Krakowie. Niestety nie idzie mi to za dobrze.
  • Odpowiedz
@piekuo: dobra spoko, wiem o co ci chodzi. W pierwszej odpowiedzi trochę popierd#liłem trzy po trzy bo chciałem szybko uciąć dyskusję, bo nie mam akurat teraz czasu, ale faktem jest, że i smog jest, bo dałem ku temu dobre źródło. Miłej nocy życzę Mirku.
  • Odpowiedz
@Erimar: Jeżeli 152 to są % to akurat jak na Kraków jest BARDZO mało :D wręcz świeżo bym powiedział.

Niżej wrzucam zdjęcie które ostatnio gdzieś ktoś wrzucał, próbując pokazać jaki to nasz Kraków jest śmiertelnie zatruty od samego rana. I od tego czasu jak widze cokolwiek o smogu i Krakowie to wiem że to pewnie studenciak przyjezdny z Mielca narzeka jakie to "jego" miasto jest rakotwórcze, a prawda jest taka że
piekuo - @Erimar: Jeżeli 152 to są % to akurat jak na Kraków jest BARDZO mało :D wręc...

źródło: comment_6LOwIfnfAuCCaJ2Nkrkk6WdnpoSU6GkW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@piekuo: wiem w Warszawie było ponad 300 wczoraj - nawet postowałem, więc można powiedzieć, że jest czym oddychać hehe, ale mnie gryzie bo alergik jestem i od razu mnie łapie, więc unikam wyjść jak nie muszę :)
  • Odpowiedz