Wpis z mikrobloga

Od 2 miesięcy nie wypadło mi żadne jajo 10km. Czytałem na reddicie dyskusje, że one dziwnie chętniej wypadają gdy ma się dodatkowe inkubatory, więc w międzyczasie za golda z gymów kupiłem 3 i przy ich uzyciu doszedłem do 6 wolnych slotów. Dalej nic.
Dziś wbiłem 30, poleciały 3 inkubatory + 1 kupiłem za gold i nagle cuda- od rana już 2 dziesiątki wypadły. Rozumiem, że niantic ustawił liczbę 4 inkubatorów jako minimalną wartość przy której łaskawie można dostać 10km?
#pokemongo
  • 9
@Atraktor ja od poprzedniego eventu ani jednej - za to podczas tego już wpadły 3. 2 wyklute (Kabuto- ok, cuksy się przydały) no i Aero - jeszcze nie miałem. W 3. Musi być Lapras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atraktor ja miałem taką sytuację, że w plecaku miałem tylko ten standardowy inkubator. Miałem jedną dziesiątkę ją wychodziłem. Przekręciłem pokestopa i znów 10, wychodziłem, i znów 10 się trafiła :-) Czyli trzy dyszki pod rząd bez dodatkowych inkubatorów
@Atraktor w zeszlym tygodniu wypadly mi przez 4 dni, 4 dyszki, chociaz nie mialam zadnego inkubatora wiec to chyba jednak zalezy od szczescia. Zreszta juz nie łudzę się, że będzie w nich ktoś z pożądanej dwójki
@Atraktor: ja 3 dyszki w jeden dzień dostałem wczoraj mając 3 inkubatory. 3 starczają, wtedy prawdopodobieństwo jakiegokolwiek jaja wzrasta, a czy 10 czy 5 to juz tak samo jak przy jednym inkubatorze rozkłada
@Atraktor: półtora miesiąca też nie mialem żadnego, a teraz juz drugi w ciągu 3 dni... Zaraz się cos wykluje, wczesniej wyskoczył Kabuto :) nie miałem wiec dibrze ale nie wiem czy rzadki.