Wpis z mikrobloga

Nie obawiaj się, nie są. Nikt nie będzie markował własnym nazwiskiem fake'owej opinii tylko za linka ;) a takiej promocji już nie będzie.
  • Odpowiedz
@Lexy: tak z ciekawości (bo właśnie ta część interesuje mnie najbardziej, teorii chyba mam wystarczająco dużo) - jak wyglądają zadania praktyczne i czego konkretnie dotyczą?
  • Odpowiedz
Możesz doprecyzować pytania? Certyfikat jest zaświadczeniem potwierdzającym udział w kursie i jest on wystawiany przeze mnie, jako że to ja jestem autorką kursu.
  • Odpowiedz
@Lexy: Jeżeli coś jest certyfikowane to znaczy, że ktoś wydał temu certyfikat coś poświadczający. ktoś zew. Certyfikowana żywność to NIE żywność której producent sam sobie coś wystawił tylko jakiś zew. podmiot po spełnieniu jakiś warunków np. żywność ekologiczna.

Dodanie swojego nic nieznaczącego "certyfikatu" nie powoduje, że coś jest certyfikowane ;)
  • Odpowiedz
@normanos: To określenie stosuje się w różnych przypadkach. Słownik języka polskiego podaje następującą definicję:
"certyfikat «oficjalny dokument stwierdzający np. zgodność produktu z normami, autentyczność dzieła sztuki lub ukończenie kursu»"
W tym przypadku obowiązuje ostatnie wyjaśnienie, więc nie widzę uzasadnienia do dalszego wnikania w temat w sytuacji, kiedy masz już jasno napisane, czym jest ów certyfikat.
  • Odpowiedz
Dla przypomnienia, w ramach wspomnianej przez Mariana promocji, oprócz 50% niższej ceny do każdego zamówienia dorzucam listę stron dofollow 3.0 ;-) Po weekendzie nie będzie już jej w tej ofercie.
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: To ja tylko dodam, że kursy od Lexy są naprawdę ok. Daje je początkującym link builderom u nas i generalnie osobom, które przychodzą do nas ogarniać SEO. Wychodzi tanio, na pewno taniej niż moja roboczogodzina dlatego opłaca się.

Co do samej przeceny to tutaj mam jednak dużo wątpliwości. Z reguły przecenia się produkty fizycznie znajdujące się na półkach sklepowych. Jeżeli @Lexy przecenia wirtualny produkt, to znaczy, że nie
  • Odpowiedz
@crazyfigo: no właśnie m.in. mam z tą przeceną lekki problem - w opisie niby same superlatywy, wyszczególnienie poszczególnych cen, jakieś kwoty całkiem spore wymienione, a potem się okazuje, że całość w cenie bardzo promocyjnej. Trochę tak jak z kursami z Udemy - pisze, że kosztuje ponad 100 euro, a potem jak uda się w promocji uzyskać dostęp za darmo (na Udemy dość popularne), to okazuje się, że gówno w nim
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: Kumam, ale tak jak mówiłem, te kursy Lexy na poziomie podstawowym są jak najbardziej ok i mogę je polecić. Już lepiej u niej kupić taki kurs niż jechać na szkolenie do Xanna, na którym dowiesz się, że SWL-e działają tylko trzeba umieć z nich korzystać. A i WHS to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianKolasa nie ma tam nic czego byś na blogach nawet polskich nie przeczytał. Szkoda kasy. Inne polskie szkolenia SEO też warto omijać jak nie są za darmo na jakieś konferencji.
  • Odpowiedz
@MarianKolasa co masz na myśli pisząc praktycznej? Bardziej chcesz poznać praktyczny schemat linkowania czy jak praktycznie używać jakiegoś programu do linkowania (czego nie polecam jeśli mają to być ogólnodostępne programy)?
  • Odpowiedz