Wpis z mikrobloga

Hej, kupiłem Bentley Absolute for Men w perfumesco. Okazało się, że perfumy w ogóle nie trzymają zapachu, po paru chwilach nie było ich czuć. Zareklamowałem i reklamacja została pozytywnie rozpatrzona, czekam na zwrot kasy. Jednak chciałbym mieć te perfumy. Poradźcie gdzie je kupić, żeby nie było ponownie takiej sytuacji jak w perfumesco.
#perfumy
  • 25
  • Odpowiedz
@Grumens: szczerze mówiąc ja wlasnie żeby uniknąć takich problemów to zazwyczaj kupuje perfumy w sklepach stacjonarnych. Wiem że np. w Douglas są one dużo droższe niż w necie, ale dobrym patentem jest kupowanie w Super Pharm. Mają dosyć dobrze zaopatrzoną cześć z perfumami i często niezłe promocje się trafiają.
  • Odpowiedz
@LesnyDrwal: Dziękuję, chyba tam spróbuję.
@asique: @Kapitalis: @burbur: Wcześniej miałem Gucci PH z Douglas. Były doskonałe. Czytałem, że Bentley A są jeszcze trwalsze no i kupiłem. Czuć je było zaledwie kilka minut. Kupiłem je dość dawno i na początku myślałem, że one takie są, ale w końcu zacząłem czytać na ich temat. Jeśli sklep przyjął reklamację, to znaczy, że faktycznie coś z nimi nie tak.
  • Odpowiedz
@burbur: @Grumens: co do mocnego światła na półkach to bym się nie zgodził, że szkodzi produktom, bo opakowania w 95% są nieprzezroczyste, co innego testery. Poza tym z faktu że półka w perfumerii to nieoptymalne miejsce przechowywania zapachów, nie wynika że u sprzedawcy który nie ma "półek" towar jest odpowiednio magazynowany.
edit a sklep przyjął reklamacje z zasady, wątpię żeby ktoś sprawdzał każdą obiekcję, poprostu wliczają w koszta
  • Odpowiedz
@Grumens: Dobrze by było, gdybyś poszedł do perfumerii i sprobował na sobie. Do słabej trwałości przyczynia się nie tylko dawna data produkcji (chociaż tutaj nawet gdyby to były 3 lata, to nie powinno mieć takiego znaczenia, ja mam starsze perfumy i są trwałe), złe przechowywanie, ale tez indywidualna reakcja ze skórą.
Może po prostu na Twojej te perfumy nie będą trwałe...
  • Odpowiedz
@asique: Używałem Gucci Pour Homme, dużo innych perfum i wszystkie były bardzo trwałe. Ubrania na drugi dzień pachniały po dwóch psikach. Tych nie czuć, mimo bardzo obfitego psikania.

Moją uwagę zwróciła krzywo przyklejona nalepka na spodzie flakonu oraz niezbyt dokładnie przyklejona folia na pudełku. Nie twierdzę jednak, że to podróbka, nie znam się na tym Wczoraj byłem w perfumerii i przed chwilą wąchałem papierki, które pachną do teraz, natomiast tego Bentleya
  • Odpowiedz
@Grumens: Ale porównuj jabłka z jabłkami, a nie z pomarańczami. Czy testowałeś Bentleya na sobie w perfumerii?
Nie ma znaczenia, czy Gucci Pour Homme był trwały na Tobie czy nie, skoro pytasz o Bentleya. :)
  • Odpowiedz
@asique: Nie testowałem, nawet nigdzie nie spotkałem. Myślisz, że może być tak, że jeden zapach będzie się utrzymywał 8h, a drugi po paru minutach zniknie, w zależności od skóry?
  • Odpowiedz
@asique: Zdecydowałem się zareklamować po przeczytaniu opinii, w których było napisane, że ten Bentley jest trwalszy od Gucci PH. Myślisz, że mam tak wyjątkową skórę, na której nie czuć w ogóle Bentleya?
  • Odpowiedz
@Grumens: Zapytaj innych o opinię, czy czują od Ciebie zapach. Ja akurat miałem tak z Gucci PH, po kilku chwilach mój nos się tak przyzwyczajał, że w ogóle ich nie czułem.
  • Odpowiedz
@PanSzczur: Oczywiście, że pytałem. Nikt nic nie czuje. Mam jeszcze odrobinę Gucci i jego czuć intensywnie. Nawet jak się gdzieś pojawię w towarzystwie to czasem ktoś pyta co to za perfumy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grumens W podobnym klimacie do dawnego Gucci jest też zapach Próchnik Grom, chociaż ten Bentley niby bardziej podobny. Ale tego Próchnika sprawdziłem w ich salonie i Ci powiem, że super, taki suchy ołówkowy , i dobre parametry ma, cenowo szał bo 99 zł za 100 ml, polecam sprawdzić jak lubisz takie klimaty.
  • Odpowiedz