Wpis z mikrobloga

Mirasy, chcę kupić na #blackfriday odkurzacz #ilife. Przeglądam zestawienie z cebuli i zastanawiam się który model najlepiej. W mieszkaniu praktycznie same panele i płytki, a w salonie na środku jeden dywan ze średnim włosiem. Mam psa i kota więc bardzo dużo sierści się na chacie codziennie zbiera. Który model wybrać ? Zastanawiam się też nad opcją mopa, ale nie wiem czy warto, czy nie stracę wtedy na jakości odkurzania ?
Z tabelki jak patrzę to X5 ma najlepszy odkurzacz i dość duży pojemnik i chyba ku niemu bym się skłaniał
  • 14
@radekrad: Ale coś trzeba wybrać i bedę brał chyba V7. Jest turboszczotka, sam wraca do bazy, ma dobre opinie, no i różowemu z wyglądu się podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ajfel: tak na oko to dobra szczotka daje lepszy efekt na podłodze, ale przy dywanie to liczy się bardziej moc... no nie wiem. Powinien być jeden model to by nie było problemów :(

V7 jest ładniejszy? No nie wiem - szkoda, ze nie ma zielonych :(
@radekrad: w sumie to mam tylko jeden dywan na srodku pokoju. Z tego co wyczytalem to w v7 przez apke mozna dodatkowo zwiekszyc moc ssania jest wtedy glosniejszy niz w opisie ale jednoczesnie zwieksza sie wlasnie standardowa moc