Wpis z mikrobloga

Czołem Mirkolandzie!
Mamy sprawę do Was więc organizuję #rozdajo .
Ostatni nasz test na yt obejrzało parę tysięcy ludzi (ok 8 000), z czego o dziwo większość była z... Filipin, Rosji i dopiero Polski.

Wczoraj w nocy wypuściliśmy świeżynkę dotyczącą sjcam sj6 legend i tutaj prośba - poświęćcie te 2 minuty i obejrzyjcie materiał.
Link do materiału - https://www.youtube.com/watch?v=ARFzMsm1r1k

W zamian rozlosujemy wśród plusujących ten post 5 powerbanków o pojemności 2600 mAh (zdjęcie w załączniku) i na własny koszt wyślemy w dowolne miejsce na terenie Polski.
Gdyby się okazało, że moc jest z Wami i wyświetleń od wykopków jest więcej niż 3000, to dorzucamy kolejne 3 sztuki.

Zielonki zarejestrowane do wczoraj również biorą udział.

Wołam również #sjcam #sj4000 #gopro #sj5000 #xiaomiyi bo materiał może być dla Was pomocny przy wyborze kamery sportowej.

Losowanie w niedzielę.
Vat19pl - Czołem Mirkolandzie!
Mamy sprawę do Was więc organizuję #rozdajo .
Ostatn...

źródło: comment_NUdGijiyb55C2JWf9b51dmE9V4FUL4Kk.jpg

Pobierz
  • 39
@Vat19pl: Muszę coś kupić do mirkowania i oglądania filmów w pracy, bo telefon tylko na 5-6 godzin pod netem wystarcza. Stary jest to pada bateryjka. Zmienię telefon niedługo i kupie takie coś jak tutaj chyba, że wygram w rozdajo( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy okazji pytanko, ile taki prosty powerbank kosztuje (tak mniej więcej) co by mi na ze 2 ładowania telefonu wystarczył? Nie znam się kompletnie.
@Vat19pl: To na kilka ładowań/dni wystarcza? Normalnie ładuje np. w długiej trasie z samochodu ale już mnie wkurzają te kable a yanosik trochę bierze. I jeszcze laptopa muszę mieć włączonego (mam fiata i kasuję błędy silnika na bieżąco( ͡° ͜ʖ ͡°)) i tableta dla syna a jeszcze różowy z telefonem...