Wpis z mikrobloga

Chyba #rozdajo

Sluchajcie dostałem sms z inpost, ze mam do odebrania paczke i czeka na mnie w paczkomacie w Starachowicach. Oczywiscie ja nic nie zamawialem i mam ponad 200 km do Starachowic, a ciekawi mnie co moze byc w skrytce :)

Nie bedzie zadnego losowania, po prostu bede obserwowal zainteresowanie i dzisiaj (24.11.16) o godz. 20 napisze w komentarzu numer skrytki i kod do odblokowania.

Kto pierwszy ten lepszy
  • 14
  • Odpowiedz
@taniewin0 Napisz im na FB o sytuacji to poinformują tego co wysłał że dał ciała skoro to nie Twoja paczka. Nadawca wtedy skoryguje nr odbiorcy a nie byś już paczkę czyjąś chciał.
  • Odpowiedz
  • 18
@taniewin0 nie bądź frajer i zgłoś to do inpostu. Sam ostatnio wysłałem lampę do Canona za ponad 400 i wpisalem zły numer telefonu... Oj co ja się napocilem i nabiegalem by to odkręcić. Więc wiem co czuje nadawca... Zgłoś i bądź dobry człowiek bo m uwierz mi wykop pamięta ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 76
Odwoluje akcje. Nie wiedzialem ze mirki to tacy dobzi ludzie. Dzieki za sprowadzenie na dobra droge, nie postawilem sie na miejscu osoby ktora czeka na ta paczke.

Nie jestem zlodziej i pijak dlatego sprawe zglosilem juz gdzie trzeba.

Pozdro mirasy:)
  • Odpowiedz