Wpis z mikrobloga

#nootropy
Mirki i mrabelki oraz wszyscy zainteresowani poszerzaniem mozliwosci naszych umysłów. U jednego z Polskich vendorow (specjalnie nie napisze ktorego zeby nie było ze reklamujo za free) w połowie grudnia mają wejsc do oferty 4 interesujace specyfiki, których ze świeco szukać w innych Polskich sklepach.

Mowa tu o :
1. Epitalon ( ktos cos?)
2.Semax(jak wyzej ktos cos?)
3.Selank
I coś co korci mnie najbardziej czyli wisienka na torcie Bromantan (stymulant ponoc konkretny).
Czy ktos cos z tych wymienionych specyfikow korzystał ? Najbardziej ciekawi mnie pozycja 4. Jeden z powyzszych specyfikow ponoc przedluza zycie o ile sie nie myle jest to epitalon. Mam bogate doswiadczenie z nootropami ( nooptet, nsi 189, prl 8-53, cholina adrafinil racetamki itd itp, generalnie przerobilem chyba 70% subs. Dostepnych na Polskim rynku ) czy ktorys z mirkow lub pieknych i powabnych piwnicznych mirabelek przerabiał cos z wyzej wymienionych? Jesli tak to co Polecacie? I do jakich subs. najlepiej przyrownac te nowosci?
  • 10
  • Odpowiedz
testowałem semax


@Michau_michau: Jeśli dobrze pamiętam to semax musi zachować łańcuch chłodniczy, inaczej się utlenia i nie daje nic na czym by nam zależało.

@NioseSmierc: Jaki to sklep? Chyba nie tylko ja chciałbym to wiedzieć. Skoro nowość to warto reklamować.
  • Odpowiedz
  • 0
@Michau_michau

Powiem tak. Prl 8-53 podkreca kolory, ma sie wrazenie zwiekszenia Pola widzenia co jest zludzeniem tak naprawde po prostu dostrzegasz więcej szczegółów. Np. Sprawdzasz cos na telefonie, odkladasz go a po chwili znow sprawdzasz bo nie wiesz ktora godzina. Po prl mimowolnie zwracasz na to uwage i juz drugi raz telefonu nie podnosisz. Pamiec na wielki + podkreca wyobraznie, łatwiej "modeluje" sie obrazy w głowie. Minus ma 1 jesli jest
  • Odpowiedz
@NioseSmierc: ta substancja nie powinna cię interesować przed 30 rokiem życia. A semax i Bromontan sam mnie interesuje, kiedyś przetestuje, ale nic nie działa bardziej pobudzająco i prokognitywnie jak 10-15 mcg lsd. Ostatnio po 2 godzinach snu (leżałem z 7 bo nie umiałem zasnąć) musiałem coś wymyślić by nie umrzeć w pracy i okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie czułem żadnego dyskomfortu w związku z przemęczeniem ciała, miałem w miarę
  • Odpowiedz
  • 0
@ThePr0 lsd. Nie moja bajka. Podobnie trawa feta koka etc. Wychodze z zalozenia ze to co zmienia sposob w jaki postrzegasz swiat i "przegrzewa" organizm dajac multun roznych złych ubocznych skutków jest dobre tylko dla osob z upodobaniem do autodestrukcjii. Nie naleze do nich. Szczerze mowiac to nawet alkoholu nie pije od prawie roku ( przed odkryciem nootropow potrafilem walic po 10 piw dziennie czulem sie kupa gowna wieczny kac, podkrazone
  • Odpowiedz