Wpis z mikrobloga

@felixos: warto, posiadam V5S (lub jak kto woli V5 Pro) i do codziennego odkurzania super się nadaje. Problemem są kable i dywany (których nie posiadam) ale jak masz wszystko zorganizowane to bezproblemowo będziesz mieć czysto w domu
Roomba 616


@pavulon78: czas pracy trochę odstrasza, tylko 60 minut. iLife V5S ma czas 120 minut a jak przerobisz sobie zasilanie na pojemniejsze aku to potrafi i 5h jeździć jak głupi
@Kofi: a największy z nim #!$%@? jak wracasz do domu a on zamiast najedzony siedzieć na bazie to leży smutny zaplątany w jakiś kabel, który sobie wybrał z zakamarka albo najechał na coś i tak został... ()
@Kofi: W te 60 minut spokojnie obskakuje mieszkanie 70m2 i wraca do bazy się ładować. Dla większych powierzchni faktycznie ten akurat model może być zbyt słaby. Mocniejsza baterię również można do niego wsadzić.
@stefanf: to tyczy sie wszystkich automatów niestety. Ja mam wszystkie kable pochowane albo porządnie upięte. W szafce RTV mam wszystkie puszczone w "peszel"
@felixos: sprząta dosyć dokładnie. Dzisiaj mój dzieciak robił wycinanki na podłodze, po czym włączył Stefana (tak nazwał odkurzacz). Wciagnal prawie wszystko oprócz dwóch większych kawałków, które po prostu fizycznie nie zmieściły się w otwór. Mam go około miesiąca i od tej pory nie użyłem zwykłego odkurzacza
@rolfik_r1 no i takie coś mnie przekonuje. Też mam w domu takiego małego "szkodnika" :) który chodzi z bułką po całym mieszkaniu i kruszy, dlatego pytam się o skuteczność takiego rozwiązania. Ale z tego co piszesz wnioskuję że będzie oki.
@felixos: raczej tak sadze, sprząta 99,9% zanieczyszczeń. Z minusów - włosy różowej wkręcają się w szczotki. Jeśli masz dywany, to może nie ogarnąć - u mnie musiałem podkleic w kilku miejscach taśma dwustronna, żeby nie podnosil ich przy wjeżdżaniu. Raz spadł ze schodka nie wiedzieć czemu. A później do końca baterii sprzątał schodek poniżej tego, z którego spadł. Ale przynajmniej mam bardzo czysty schodek :D Nie możesz mieć żadnych kabli, bo
źródło: comment_nuSLl9ri1V9YJrKLZ4NYLXCcmTa2rrPW.jpg